Steganos Internet Anonym 7

Mam problem z instalacją Steganos Internet Anonym 7 z płyty Komputer Świat.Mam win me. Nie moge zainstalować. Są jakieś znaki.Potem chce ogromną liczbe kilobajtów z dysku.I nie wchodzi.Wiecie na jakiej płycie była wersja 6 ?? Było to wydanie komputer swiat lub niezbednik.

Nie pamiętam, ale odradzam Ci instalację tych programów. ja je instalowałem i Internet zyskał fatalną prędkość.

Nie wiem jak by było u Ciebie, ale u mnie na Chello tak jak napisałem powyżej.

Ale ja potrzebuje ten programik tylko nie wiem jak zainstalować wersje 7 i nie wiem gdzie jest 6 ?? Jeśli wiesz na jakiej płycie to napisz.

Steganos Internet Anonym 6 był w Komputer Świat Twój Niezbędnik Nr 1/2005 (19) luty-maj 2005

Ja też Ci odradzam tego bo przez to ściągniesz na siebie uwage takich osób jak hakerow krakerów i innych mówie Ci to z własnego doświadzczenia a co do prendkości przy chello 2 megabity to nie zwalnia prawie wcale :slight_smile:

A może mi ktoś jakoś udostępnić ten program z niezbędnika bo nie moge znaleźć płyty ??

Poszukaj w google triala :slight_smile:

Nie jest to legalne działanie gdyż pełna wersja była tylko dla czytelników czasopisma, a dowodem jej legalności jest płyta i samo czasopismo. Jeżeli będziesz używał wersji przesłanej przez kogoś będzie to normalne piracenie 8)

eheheh, mialem wersje trail 7.0. Dobre ma maskowanie IP ale na Neo nie da sie ujechać. Tyle pożera transferu. :?

Zgadza się detektywie maskuje to on super, ale przeglądanie internetu z włączonym tym programem to inna brocha! Ja go po dwóch dniach odinstalowałem!