Steganos Internet Anonym 7

(Gesiu) #1

Mam problem z instalacją Steganos Internet Anonym 7 z płyty Komputer Świat.Mam win me. Nie moge zainstalować. Są jakieś znaki.Potem chce ogromną liczbe kilobajtów z dysku.I nie wchodzi.Wiecie na jakiej płycie była wersja 6 ?? Było to wydanie komputer swiat lub niezbednik.

(Kacper M.) #2

Nie pamiętam, ale odradzam Ci instalację tych programów. ja je instalowałem i Internet zyskał fatalną prędkość.

Nie wiem jak by było u Ciebie, ale u mnie na Chello tak jak napisałem powyżej.

(Gesiu) #3

Ale ja potrzebuje ten programik tylko nie wiem jak zainstalować wersje 7 i nie wiem gdzie jest 6 ?? Jeśli wiesz na jakiej płycie to napisz.

(Daro U) #4

Steganos Internet Anonym 6 był w Komputer Świat Twój Niezbędnik Nr 1/2005 (19) luty-maj 2005

(Box90) #5

Ja też Ci odradzam tego bo przez to ściągniesz na siebie uwage takich osób jak hakerow krakerów i innych mówie Ci to z własnego doświadzczenia a co do prendkości przy chello 2 megabity to nie zwalnia prawie wcale :slight_smile:

(Gesiu) #6

A może mi ktoś jakoś udostępnić ten program z niezbędnika bo nie moge znaleźć płyty ??

(Box90) #7

Poszukaj w google triala :slight_smile:

(fiesta) #8

Nie jest to legalne działanie gdyż pełna wersja była tylko dla czytelników czasopisma, a dowodem jej legalności jest płyta i samo czasopismo. Jeżeli będziesz używał wersji przesłanej przez kogoś będzie to normalne piracenie 8)

(Qbek50) #9

eheheh, mialem wersje trail 7.0. Dobre ma maskowanie IP ale na Neo nie da sie ujechać. Tyle pożera transferu. :?

(Jarkis) #10

Zgadza się detektywie maskuje to on super, ale przeglądanie internetu z włączonym tym programem to inna brocha! Ja go po dwóch dniach odinstalowałem!