Ster do karty graficznej oryginalny lub kompatybilny z

Siema. Mam pewien problem ze sterownikiem. Mianowicie mam CS-a 1.6 Steam i nie mogę sobie pograć z powodu złego sterownika ponieważ cs nie obsługuje nowego sterownika a oryginalny gdzieś zgubiłem. I moja prośba jest taka żeby ktoś podał mi sterownik orygnialny lub współpracujący ze starymi grami.

Sprzęt:

AMD Athlon XP 2000+ 1.66GHZ, 768MB RAM, Karta Graficzna NVIDIA GeForce MX 440 witch AGP8X

Na stronie nvidii są te tylko http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html ,kumpel ma tą samą karte i też gra w CS,sam mu te kiedyś sterowniki instalowałem i mu działa i nie ma takiego czegoś jak gra nie obsługuje nowych sterowników ,są wyjątki kiedy ma się za stare sterowniki a gra jest nowa to wtedy mogą być problemy.

może poprostu zainstalował najnowsze sterowniki które nie wspierają jego karty z tego co pamiętam najlepiej instalować do tej karty sterowniki z serii 6xxx, pozdro

Sterowniki są te same dla serii 6,7,8,9 i 200.

Dokładnie ,Nvidia oddzieliła sterowniki, są podzielone na (6,7,8,9,GT 200 i Fermi ) i ( seria 5 ) i (reszta szmelcu MX i te różne)

Nigdy nie miał czegoś takiego, że ekran startowy mu się wieszał (chodził powoli) i proces hl.exe miał użycie procesora 5k. Mógł byś zapoznać się z tym tematem może ty byś mi pomógł problem-prawdopodobnie-wina-sterownika-t398415.html

Niech zmieni tryb renderowania na Open GL ,ewentualnie niech w nvidia control panel poustawia wszystko na kontrolowane przez aplikacje i bodaj to tryb (czegoś tam;) nie pamiętam)niech ustawi na nakładka ,daje to lepszą obsługe starych gier w razie problemów.