Stereo miks wyłącza się przy ponownym uruchomieniu komputera

(Sebastianl92) #1

Witam wszystkich serdecznie.

Tak jak w tytule, stereo miks niestety wyłączył mi się po zresetowaniu komputera. Może nie tyle wyłączył, co po prostu przestał działać, bo włączony jest cały czas. System to widzi, widzi również to, że dźwięk do niego idzie. Dźwięku jednak nie słyszę z telewizora. Postępowałem zgodnie według tego, co znalazłem tutaj: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2156332.html

Zależy mi na tym, abym po włączeniu telewizora i komputera, nie musiał już nic przestawiać, żadnych źródeł czy urządzeń domyślnych. Chcę włączyć TV i cieszyć się filmem z komputera.

Powtórzę problem: ustawiłem miks stereo, aby dźwięk jednocześnie był i z głośników podłączonych do komputera i z telewizora. Wszystko działa nawet bo wyłączeniu i włączeniu telewizora. Niestety, po wyłączaniu i włączeniu komputera, dźwięk idzie tylko z głośników podłączonych do niego. Kabel DVI/HDMI, podłączony cały czas, nikt go nie dotyka, nie rusza. Wyłączając komputer wczoraj, wszystko działało. Problem pojawił się, kiedy uruchomiłem go teraz. Miks stereo jest cały czas włączony.