Sterowanie PC za pomoca glosu

(Sonic4000) #1

Witam :wink:

Poszukuje jakis programow oraz stron z informacjami na temat sterowania komputerem za pomoca glosu :wink:

Jakos ostatnio zainteresowala mnie ta tematyka i chcialbym ogulnie wiedziec co mozna zrobic i w jaki sposub :wink:

(x-awier) #2

Zajrzyj tutaj :slight_smile:

Pobaw się programem KM Remote :wink:

(K Aro100) #3

Ja już sciągnelam ale jak się tym obslugiwać ? Czyli co mówić żeby zareagowało ?

(Sonic4000) #4

hehe :smiley: zapewne to trzeba jakos skonfigurowac :stuck_out_tongue: ja dopiero teraz przegladam ten temat wiec zraz bede sciagal ten program :wink:

PS: jesli macie jeszcze jakies materialy o tym lub inne porgramy to prosze je tutaj umiescic :wink:

EDIT: No dzisiaj pobawilem sie tym programikiem :wink: ma w sobie to cos ale jest niedopracowany :confused:

Nie dzialaja wszystki komendy glosowe :confused: np w winampie czy foobarze jak zrobie sterowanie za pomoca glosu to dzial PLAY i STOP, Odpalanie i zamykanie winampa, nieda sie zatrzymac na chwile utworu i nieda sie przejsc do nastepnego za pomoca glosu mimo ze taka opcja jest w tym programie to poprostu nie jest ona kompatybilna :confused:

Powiem wam ze to fajny bajer tylko ze autor musil by popracowac nad tym programem bo ta wersja jest z roku 2004 :confused: i widac ze autor chyba zenichal prac nad nowa wersja :frowning: a szkoda :confused:

Dlatego chcialbym sie was zapytac czy macie jakies inne programy do kontroli kompa za pomoca glosu ?? (najlepiej aby mialy duzo funkcji i mialy stosunkowo male wymagania systemowe :wink:). Pamietam ze bylo kiedys cos takiego w magazynie Komputer Świat byly programy i opis jak to zrobic ale pech chcial ze nie kupilem tego magazynu czego teraz bardzo zaluje :confused: