Sterowanie pilotem karty tv


(kubut) #1

Witam.

Mam następujący problem. Zakupiłem karte tv z pilotem i kablem IR. Chciałbym sterować winampem przez pilot. Jak to zrobić. Jaki program do tego ściągnąć/kupić (lepiej to 1-sze :mrgreen: )? Mam karte z firmy Hauppauge. Jakbym otrzymał jakieś linki do darmowych programów to by było miło :slight_smile: Ale takie do kupienia też mogą być-najwyrzej wydam troche kasy :slight_smile:

Pozdro dla wszystkich.


(Lukasz20 1990) #2

Do karty nie zostało dołączone żadne oprogramowanie jaki konkretny model karty?


(kubut) #3

Prawde mówiąc nie wiem jaki model bo nie mam instrukcji itp.-wiesz, z drugiej ręki... A jeśli chodzi o oprogramowanie to tylko do sterowania telewizją i radiem-do innych programów nie działa. Zawsze możecie podaj kilka programów i potestuje czy działają :slight_smile:


(L.B.G.) #4

girder chyba bedzie dobry


(Lukasz20 1990) #5

Tak grider w wersji 3.0 wyżesze są już płatne tu masz więcejhttp://www.elektroda.net/dla_kompa/girder.html

I jeszcze http://slydiman.narod.ru/sce/index.htm

I to http://www.irassistant.com/dotcom/v_current/


(kubut) #6

Ok. Kupie. A moze mi ktoś wytłumaczyć jak np. ustawić nim żeby jakiś przycisk na pilocie=piosenka do przodu w winampie??? Bo z doświadczenia domyślam się że nie jest to hop siup...

Złączono Posta : 20.08.2006 (Nie) 2:04

Ale chwila. To mi nie będzie działało. Ja mam IR podłączone do karty-i czytałem właśnie że przy takim podłączeniu program nie będzie umiał obsługiwać kabla IR... To może jakiś inny-albo jakiś plugin\wtyczka do grider-a? A może poprostu są jakieś pluginy do samego winampa obsługujące IR? Bo mi tylko o winampa chodzi :slight_smile:


(L.B.G.) #7

sproboj jescze uice