Sterownik AMD przestał działać ale odzyskał sprawność

Witam. Problem mam podany w tytule. Odinstalowałem sterowniki usuwając po odinstalowaniu wpisy z rejestru(wszystkie od AMD) oraz wszelkie pozostałe po de-instalacji pliki. Posiadam 8gb pamięci RAM,wirtualną ustawiłem na 12gb(1.5x większa od fizycznej). Sterowniki mam najnowsze ze strony producenta, karta z serii hd7700(dokładniej hd7750). Problem “wyskakuje” podczas gier i to nieobciążających mojego pcta. Zauważyłem że w sterowniku>overdrive procesor sam się “podkręca”. Jedyne co zmieniłem(gdyż myslalem ze to pomoze) to ustawiłem chłodzenie na 100% i w aplikacjach 3d zastąpiłem ustawienia aplikacji, filtrowania, antyalising, teselacje na minimum. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Karta kiedyś też mi tak “wariowała” lecz sama później przestała i znowu ten problem zaistniał. Jako iż nie wiem czego dokładnie państwo potrzebujecie, prosiłbym o naprowadzenie mnie:)

 

Edit: Nie znam się na podkręcaniu procesorów graficznych ani zwykłych, wszystko jest bez zmian.

Podaj markę i model zasilacza.

 

Najprościej będzie w miarę możliwości sprawdzić kartę u kogoś, czy również występują problemy.

CBX-AX-101-420W Firmy Spire

We: 200-240V 50-60Hz 4A

Wy +12V/15A +5V/30A +3.3V/20A -12V/0.8A +5Vsb/2A

do tego:

Intel core i5 3330 niepodkrecany(standardowo 3GHz)

Płyta Główna B75M-D3V od Gigabyte z zaktualizowanym najnowszym biosem

I czego nie rozumiem, w CPU-IZ Graphic perf level 0: Core 300MHz Memory 301Mhz Perf level 1 core: 850MHz, Memory 800MHz

 

Nie sadze by karta była uszkodzona(ale też to da się sprawdzić pewnie jakimś programem) a karty nie mam komu oddać. Podejrzewam że to może być wina softu, choć mogę  być w błędzie.