Sterownik dla Hewlett-Packard HP Compaq nx7400 (EY508ES#AKD)

Witam,

od kilku dni pokazuje się komunikat, że kontroler ethernet musi coś uaktualizować…

znalazłam w necie info, że zwiazane jest to z kartą graficzną i jak się zna nazwę karty głównej to można (należy) to uaktualnić;

zainstalowałam everesta, który wypisał mi, że mam pł. główną jak w tytule ale, niestety, nie mogę znaleść do niej sterowników, ani w google ani we wsparciu intela;

a, wśród wyszczególnionych tu (w osobnym wątku) producentów też nie znalazłam stosownej nazwy więc zostaje mi tylko to forum;

dlatego proszę o pomoc co powinnam zainstalować (skąd to wziąć)… .

assk

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … Id=1847094

fajnie, tylko… nie wiem co mam stąd ściągnąć? jest wiele sterowników ale przy żadnym nie napisano karta graficzna czy pł. główna…

mogę prosić jeszcze jakieś słówko nakierowywujące?

assk

fajnie - ale kontroler ethernet raczej nie zgłasza że musi zaktualizować kartę graficzną - więc ?

no jasne, że nie

ja w ogóle nie wiem co on robi i do niedawna nie byłam świadoma że takiego kntrolera mam;

jak napisałam wcześniej znalazłam w necie info co trzeba uaktualnić jeśli taki komunikat się pokazuje;

assk

kontroler ethernet - jest częścią mostka południowego i nie ma nic wspólnego z grafiką bo to jest … karta sieciowa odpowiedzialna za połączenie z Internetem. Mam dla Ciebie radę - poproś o pomoc kogoś kto się na tym zna ( mam na myśli Twoich znajomych ,sąsiada , kogoś z rodziny ) i nie męcz siebie ani Nas… podałem Ci link ze sterownikami ,wystarczy zainstalować odpowiedni sterownik i po problemie .

w takim razie przepraszam!

na przyszłość po prostu nic nie pisz i nie będziesz się męczył

…Myślenie nie boli… - pozostawiam to jako komentarz …

Może podaj źródło, albo treść tego komunikatu, bo jakoś nie mogę nadal powiązać jednego z drugim (choć z drugiej strony … to HP - nie takie cuda się widywało …)