Sterownik do ASUS k8v-x

(Jacek Walczyk) #1

Witam

Mam taki problem, iż po formacie c i zainstalowaniu windowsa xp, system nie widzi karty sieciowej, tzn pewnie brakuje jakichś sterowników. Mam płytę główną Asus k8v-x, a sieciówka jest zintegrowana z tą płytą.

Co mam zrobić? Pewnie zainstalować sterowniki, ale ich nie posiadam. Ma ktoś takie sterowniki?

Z góry dziekuje za pomoc

(Jacek Bydgoszcz) #2

Sterowniki

(Jacek Walczyk) #3

Dzieki

A tak przy okazji, potrzebuje jeszcze sterowników do monitora

MAG LT-50JI. Mam ten monitor od znajomego ale podłączam do kompa swojego i czarny obraz:-( A sterowników nie mam i nie mogę skąd ściągnąć:frowning:

(Jacek Bydgoszcz) #4

Do monitora nie potrzeba właściwie sterowników powinien działać na domyślnych z Windowsa.

A w ogóle ten monitor się włącza?Może jest uszkodzony.

(Jacek Walczyk) #5

No właśnie się nie włącza. Nie ma żadnej reakcji. Może faktycznie jest uszkodzony. Ale nie wiem czy w każdym przypadku działa monitor bez zainstalowania dodatkowych sterowników. Kiedyś próbowałem podpiąć swój komp do monitora znajomej (był to jakiś stary monitor) i też nic nie poszło, też czarny obraz.

Więc nie wiem jak to jest.

(Jacek Bydgoszcz) #6

Jak się nie włącza to sterowniki nic tu nie dadzą,monitor powinien się normalnie włączyć bo jeżeli np. instalujesz Windowsa to przecież monitor w ogóle pracuje bez sterowników dopiero podczas instalacji instalują się domyślne.

(Jacek Walczyk) #7

No tak. To w takim razie bedzie cos nie tak z monitorem

Dzieki.