Sterownik do Galaxy 7300 GT


(system) #1

Witam.

Żaden z sterowników nie działa. Starsze wersje sterowników ForceWare instalują się, ale nie ma śladów na dysku. Nowsze wersje, które dostałem podobnie jak starsze wraz z zakupem w/w karty w ogóle nie chcą się instalować - wywala błąd:

"Program instalycyjny nVidia nie może znaleźć sterowników zgdonych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę."

Ściągnąłem więc najnowszą wersje sterowników ForceWare ze strony http://www.galaxytech.com. Więc wszystko się ładnie instaluje, ale w pewnym momencie na ekranie pojawia się jakby w DOSie ekran z kilkunastoma trójkącikami w rzędzie, a rzędy lecą od góry do dołu, na górze jeszcze miga ta kreseczka tak, jak to zazwyczaj jest w DOSie. Po kilku sekundach monitor zupełnie się wyłącza. Komputer działa normalnie a monitor zachowuje się tak, jakby był wyłączony komp.

Muszę wówczas resetować komputer, który nie włączy się już w normalnym trybie tylko zachowuje sie tak, jak poprzednio. Muszę więc wejść w tryb awaryjny i tam usuwać niby zainstalowną kartę (tak jest na liście) i wtedy po ponownym uruchomieniu mogę bez przeszkód wejśc w normalny tryb windy.

Wiem, że piszę w taki trochę mało fachowy sposób, ale nie znam się na tym na tyle dobrze. Mam nadzieję, że w miare jasno jest wytłumaczone i nie nagm,atwałem za wiele. Proszę o pomoc. Bo siedzę od popołudnia i nie mam pojęcia, co zrobić.


(chudy ed) #2

http://www.nvidia.com

A pozatym to GF 7300 GT to może spokojnie instalować ForceWare 94.24 lub wyższe jeśli są(nie jestm na czasie)

Złączono Posta : 19.07.2006 (Sro) 22:49

może być opcja że grafa padnięta,więc sprawdź na innym kompie a jak bedzie to samo-SERWIS


(system) #3

No instalowałem najnowsze czyli 91.31, no i była stuacja z tymi "trójkącikami" :stuck_out_tongue:


(JNJN) #4

Sprawdź kartę na innym kompie.


(system) #5

Nie miałem gdzie sprawdzić, bo na swoim kompie mam AGP. Ale wpiąłem ją w po prostu inne gniazdo PCIe i zadziałało. Nie wiem, czy to od tego, ale działa.

Nara. Można przymknąć.