Sterownik do kontrolea magistrali zarzadzania systemem

Witam.

Po przeinstalowaniu Windowsa XP SP2 na XP SP3 mam problem ze sterownikiem do “kontrolera magistrali zarządzania systemem”, po prostu nie jest on zainstalowany. Nie mogę nigdzie znaleźć tego sterownika. Mojej płyta: FAXCONN N570SM2AA.

Nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego, ale nie działa mi też dźwięk. Sterowniki do dźwiekówki zainstalowałem ze strony producenta, więc raczej są dobre. (Realtek HDA Audio Driver R1.55) Co dziwne przy zegarku jest ikonka z głośniczkiem, suwak głośności działa, a nawet WMP odtwarza mp3, jednak dźwięku brak :expressionless:

Proszę o pomoc

Zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej, po czym znów uruchomisz ponownie komputer.

Po zainstalowaniu sterownika chipsetu, który podałeś, problem z kontrolerem magistrali został rozwiązany :smiley: . Dźwięku niestety nie ma nadal. Wcześniej miałem zainstalowane jako audio jakieś urządzenia Bluetooth nie pamiętam dokładnie jak się ono nazywało. Przed instalacją chipsetu płyty gł. odinstalowałem “audio Bluetooth” ,a po instalacji chipsetu zainstalowałem na nowo Realtek HDA Audio Driver R1.55. Nie dało to jednak żadnego efektu. Po restarcie nie wykryło nowego sprzętu.

W menadżerze urządzeń w zakładce KONTROLERY DŹWIĘKU, WIDEO I GIER mam tylko:

Kodery-dekodery audio

Kodery-dekodery wideo

Starsze sterowniki audio

Starsze urządzenia przechwytywania wideo

Urządzenia sterujące mediami

WinFast TV2000XP Expert WDM Crossbar.

WinFast TV2000XP Expert WDM Video Capture. (przy tym jest malutki iksik)

Zauważyłem, że mam jeszcze problem z PCI Device (nie zainstalowane)

Zainstaluj poprawkę KB888111.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Po instalacji poprawki powinna zostać wykryta karta dźwiękowa jako nieznane urządzenie.

Jeżeli karta zostanie wykryta to zainstaluj sterownik do karty dźwiękowej.

Jeżeli instalacja powyższej poprawki nie pomoże, to zainstaluj tą poprawkę.