Sterownik ekranu AMD drivers przestał opowiadać ale odzyskał sprawność

Witam,

podczas wchodzenia na google maps pojawia mi się czarny ekran w przegladarce i wyskakuje komunikat “Sterownik ekranu AMD drivers przestał opowiadać ale odzyskał sprawność”. Komputer jest nowy używany niecały miesiąć. Proszę o pomoc.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Dzieje się tak tylko podczas przeglądania google maps?

Czytałeś co google mówią na temat tego problemu?

Jeśli tak, to napisz, co udało Ci się już zrobić. Będzie łatwiej pomóc.

Problem pojawia się tylko przy mapach google w gry nie gram więc nie wiem czy problem by się pojawił. Wyłączenie wsparcia flash player nic nie dało. Oprogramowanie karty aktualne.

W menedżeże urządzeń są dwie karty graficzne AMD HD8570M oraz Intel Graphic może tu jest jakiś konflikt?

Ściągnij sterowniki z oficjalnej strony producenta laptopa.

Jakiej przeglądarki używasz? Może Firefoxa najnowszego?

Tak, najnowszy Firefox. Włączyłem w IE i mapy działają. Czyli trzeba czekać na aktualizację Firefoxa, czy można coś z tym robic?

Pytam, bo ja mam to samo na różnych stronach. Czego już nie próbowałem i dalej to samo. Chyba FF ma jakiegoś buga albo coś. Teraz próbuję opery i na niej wszystko jest ok.

Wychodzi na to, że trzeba zmienić przeglądarkę i czekać na aktualizcję do FF. :slight_smile: