Sterownik ekranu AMD drivers przestał opowiadać ale odzyskał sprawność

(Mateuszblich) #1

Witam,

podczas wchodzenia na google maps pojawia mi się czarny ekran w przegladarce i wyskakuje komunikat "Sterownik ekranu AMD drivers przestał opowiadać ale odzyskał sprawność". Komputer jest nowy używany niecały miesiąć. Proszę o pomoc.

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(squeet) #3

Dzieje się tak tylko podczas przeglądania google maps?

Czytałeś co google mówią na temat tego problemu?

Jeśli tak, to napisz, co udało Ci się już zrobić. Będzie łatwiej pomóc.

(Mateuszblich) #4

Problem pojawia się tylko przy mapach google w gry nie gram więc nie wiem czy problem by się pojawił. Wyłączenie wsparcia flash player nic nie dało. Oprogramowanie karty aktualne.

W menedżeże urządzeń są dwie karty graficzne AMD HD8570M oraz Intel Graphic może tu jest jakiś konflikt?

(mrFreeze) #5

Ściągnij sterowniki z oficjalnej strony producenta laptopa.

(matty24) #6

Jakiej przeglądarki używasz? Może Firefoxa najnowszego?

(Mateuszblich) #7

Tak, najnowszy Firefox. Włączyłem w IE i mapy działają. Czyli trzeba czekać na aktualizację Firefoxa, czy można coś z tym robic?

(matty24) #8

Pytam, bo ja mam to samo na różnych stronach. Czego już nie próbowałem i dalej to samo. Chyba FF ma jakiegoś buga albo coś. Teraz próbuję opery i na niej wszystko jest ok.

(Mateuszblich) #9

Wychodzi na to, że trzeba zmienić przeglądarkę i czekać na aktualizcję do FF. :slight_smile: