Sterownik karty graficznej (komputer nie widzi karty)

Mam problem.Mialem zintegrowana karte graficzną.Postanowiłem ją wymienic na nividia geforce nw dokladnie jaka. 512mb.

Dałem komputer do osoby która się na tym zna. Gdy podłącza karte graficzną i chce pobrac sterowniki komputer pobiera sterowniki do starej karty graficznej.Gdy wyłączy zintegrowaną karte graficzną dalej pobiera sterowniki do starej. Co Zrobic?

Prosze o szybką odpowiedź

Jak to komputer pobiera?

Sam wybierz sterowniki i je pobierz

Tylko że najpierw musisz znać model tej karty

I oczywiście zintegrowaną kartę graficzną należy wyłączyć w biosie i przestawić na ta drugą grafikę

9800 GT

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Dla tej karty będzie GeForce 9 Series i wybierasz odpowiedni system

Przed instalacja tych sterowników usuwasz sterowniki od zintegrowanej kart którą masz, tak żeby nie było konfliktów, oraz wyłączasz tą zintegrowaną kartę w biosie

Ale system windows wykrywa karte tylko w biosie.

Dodane 27.01.2013 (N) 21:49

A gdy daje sterowniki do nvidi i tak instaluje do starej karty. nawet gdy ja wylacze.

Jakbyś ją wyłączył to system nie instalował by do niej sterowników bo po prostu by nie miał do czego instalować bo tej karty by nie było

Wyłączenie karty w biosie powoduje że system nie wykrywa urządzenia i tak jakby go nie było

W biosie musisz przestawić też aby najpierw czytało z PCI-Express x16 czyli z tego portu z 9800GT

no wlasnie ale on pobiera i tak do tej starej.

Dodane 27.01.2013 (N) 22:47

Prosze o pomoc.