Sterownik karty sieciowej

Oki, to zrobione :blush:

Tak czy inaczej dalej nic…
Kontroler magistrali zarządzania systemem zniknął, reszta wisi.
Wiem, ze Was mecze… możecie mnie na końcu odstrzelić :crazy_face:

Teraz pobierz i zainstaluj to co jest w dziale LAN (wybierając system W7 64bit)

https://www.asus.com/pl/Motherboards/P8H61M_LX_R20/HelpDesk_Download/

1 polubienie

Błąd 404 :pensive:
Nawet szczerze mówiąc nie wiem czego mam sama szukać :frowning_face:

Faktycznie błąd. ASUS, widać olał wsparcie i usunął sterowniki.
Spróbuj zatem pobrać te sterowniki i je zainstalować:
https://www.download.net.pl/1768329/ASUS-P8H61-M-LX-R20-Realtek-LAN-Driver/

1 polubienie

Wiecznie pod górkę.
Error…

OK. Spróbuj innego sterownika. Ten powinien pasować bo jest napisany dla twojej płyty:
https://drivers.eu/Mainboards/ASUS/P8H61-M%20LX%20R2.0/Windows%207%2064-bit

Przewiń do “Relatek LAN Driver” Pobierz (wcześniej musisz wyrazić zgodę na pobranie, wypakuj i spróbuj zainstalować. Ten sterownik powinien przejść)

Jeeeeee! Poszlo :smiling_face_with_three_hearts:
Przynajmniej internet mam.
A Kontroler PCI Simple Communications? Musze szukac tego sterownika?

Dziekuje Ci bardzo, za poświęcony czas! :black_heart:

Proszę bardzo. Jak działa wszystko czego potrzebujesz to możesz sobie z pozostałą resztą dać spokój. Dokładnie to jest modem telefoniczny więc wątpię byś miała okazję go używać. :slight_smile: Klikając prawym przyciskiem myszy i wchodząc w jego właściwości możesz wybrać “wyłącz urządzenie”.

Powyłączane. Ciesze sie, ze jesteście cierpliwi… no i, ze tak ładnie udało się domknąć ten (dla mnie) ciezki temat.
Milej nocy życzę!
Dzięki jeszcze raz :raising_hand_woman:t3: :wine_glass:

PCi Simple coś tam pobierz przez Windows Update. Ja tak zawsze robiłem :slight_smile:

Nie musi tego pobierać. Niech to wyłączy i zapomni. To jest telefoniczny modem. Tego się w dzisiejszych czasach już nie używa. Zbędna rzecz zupełnie. Po co ma instalować sterownik i zajmować zasoby komputera do urządzenia którego nigdy nie będzie wykorzystywała. Wyłączyć w menadżerze urządzeń i zapomnieć o istnieniu tego czegoś.

Ile tych zasobów zajmie? Bez sensu tak robić jakby to nie wiem jak miało obciążać CPU RAM i dysk.

Nie ważne ile. Pytam się po co instalować coś co jest z epoki kiedy do łączenia z netem wykorzystywało się modem telefoniczny. Podobno stary koń z ciebie więc powinieneś te czasy pamiętać. To już minęło. Tego się nie używa. Więc po co to w systemie trzymać włączone?

Musisz?? Nie odpuścisz?? Tak ciebie podnieca i kręci prowokowanie i zaczepianie innych na forum?? Już nie mogę po prostu. Dzieciaku to nie szkolne podwórko więc przestań!!!

Znowu mnie przez ciebie zbanują. Ty na serio masz z tego frajdę, kiedy moderacja się ogarnie, że to ciebie powinni zbanowac, a nie mnie? Staram się nie reagowac, ale to już wkurza nie miłosiernie.

Jak będziesz głupie rady dawał i nie słuchał się mądrzejszych to będę cię zaczepiał i wytykał ci błędy ile tylko się da. Aż wyciągniesz dobre nauki od mądrzejszych od siebie i się czegoś nauczysz. Do tego czasu będę ci groził zawsze paluszkiem jak coś głupiego napiszesz.

Z jednego banalnego powodu. Systemu Windows, który może coś chcieć od tego urzadzenia, nawet jak się go nie używa bo ten system taki jest i był.

Mam uważać, że to jak piszesz świadczy o twojej mądrości? To chyba grubo się pomyliłeś cwaniaczku.

Cenie sobie opinie i doradztwo na forum kogoś co ktoś kiedyś robił, używał i wie jak zrobić niż cwaniactwo i przemądrzałość takich jak Ty.

@anon39559878 stul już dziób.

Nie sprowokujesz mnie. Moderacja niech sama wyciągnie teraz wnioski.