Sterownik karty sieciowej

Nie musi tego pobierać. Niech to wyłączy i zapomni. To jest telefoniczny modem. Tego się w dzisiejszych czasach już nie używa. Zbędna rzecz zupełnie. Po co ma instalować sterownik i zajmować zasoby komputera do urządzenia którego nigdy nie będzie wykorzystywała. Wyłączyć w menadżerze urządzeń i zapomnieć o istnieniu tego czegoś.

Ile tych zasobów zajmie? Bez sensu tak robić jakby to nie wiem jak miało obciążać CPU RAM i dysk.

Nie ważne ile. Pytam się po co instalować coś co jest z epoki kiedy do łączenia z netem wykorzystywało się modem telefoniczny. Podobno stary koń z ciebie więc powinieneś te czasy pamiętać. To już minęło. Tego się nie używa. Więc po co to w systemie trzymać włączone?

Musisz?? Nie odpuścisz?? Tak ciebie podnieca i kręci prowokowanie i zaczepianie innych na forum?? Już nie mogę po prostu. Dzieciaku to nie szkolne podwórko więc przestań!!!

Znowu mnie przez ciebie zbanują. Ty na serio masz z tego frajdę, kiedy moderacja się ogarnie, że to ciebie powinni zbanowac, a nie mnie? Staram się nie reagowac, ale to już wkurza nie miłosiernie.

Jak będziesz głupie rady dawał i nie słuchał się mądrzejszych to będę cię zaczepiał i wytykał ci błędy ile tylko się da. Aż wyciągniesz dobre nauki od mądrzejszych od siebie i się czegoś nauczysz. Do tego czasu będę ci groził zawsze paluszkiem jak coś głupiego napiszesz.

Z jednego banalnego powodu. Systemu Windows, który może coś chcieć od tego urzadzenia, nawet jak się go nie używa bo ten system taki jest i był.

Mam uważać, że to jak piszesz świadczy o twojej mądrości? To chyba grubo się pomyliłeś cwaniaczku.

Cenie sobie opinie i doradztwo na forum kogoś co ktoś kiedyś robił, używał i wie jak zrobić niż cwaniactwo i przemądrzałość takich jak Ty.

@anon39559878 stul już dziób.

Nie sprowokujesz mnie. Moderacja niech sama wyciągnie teraz wnioski.