Sterownik urządzenia ekranowego nie może zakończyć rysowania

Witam! Mam pewien problem… Gdy włączam jakąs grę to chwile się ładuje i zawiecha :frowning: Sam się resetuje. Potem wyskakuje takie coś : 37814386aw3.png

klikam “kliknij tutaj” i jest takie coś : 27844685py7.png

klikam w to pierwsze “kliknij tutaj” i wyskakuje : 49081111uo6.png

proszę pomóżcie mi :slight_smile: z góry dzięki… jct stery mam z płytki którą dostałem wraz z kartą, karta nie przegrzewa się.

Pobierz sterowniki ze strony nvidii może pomoże czasem te na płytkach są starsze od publikowanych na stronie NVIDIA! !!

starsze nie znaczy gorsze :slight_smile: a w ogóle instalowałem już te z nvidia.com 93.71 i dalej to samo było :frowning:

  1. Nie wiem czy do końca mam rację ale jak na mój gust sypie się ewidentnie sterownik karty graficznej !!

  2. Nie masz konfliktów na urządzeniach w kompie??

  3. Gierka ma setup do grafiki może tryb nie ten ??

jakby co to wyskakiwał mi błąd, że została zmniejszona wydajność karty graficznej ponieważ nie jest doprowadzana odpowiednia moc czy jakoś tak :stuck_out_tongue: ale odpiąłem z zasilacza (prawda slaby chyba 280W) cd, stacje dyskietek i podpiąłem dodatkowe zasilanie karty i już te okienko nie wyskakuje

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:12

konfliktów tzn.?

nie rozumiem punktu nr. 3 :slight_smile: gierka ma setup do grafiki moze tryb nie ten?

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:13

a zapomniałem dodać…to się dzieje tylko w grze Gta San Andreas po znaczku NVIDIA kiedy ma sie pokazać animacja rockstar games. Testowałem już na C&C GENERALS, NFSU, Spell Force 2

wejdź w panel sterowania i dalej w system tam jest zakładka sprzęt i dalej menedżer urządzeń zobacz czy nie ma gdzieś żółtych wykrzykników?

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:16

a tryb z reguły direct x lub open gl wypróbuj ten drugi!!

są żółte wykrzykniki :

Kontroler ethernet

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)


Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik.

kontroler raid

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)


Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik.

kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej usb

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)


Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik.

A jak zmienic direct na open gl ? prosze powiedz :wink:

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:23

jak wypróbować ? jak włączyć w ogóle?

masz GG lub tlen będzie szybciej!!

gg:7147747

zaraz sie odezwę

Jak już otworzyłeś pudło, trzeba było je porządnie odkurzyć :slight_smile: Google zeznnają, że przyczyną takiego błędu może być także przegrzewanie się karty graficznej.

komputer czyściłem chyba z 3 dni temu bardzo dokładnie:) Karta na 100% się nie przegrzewa

a cha no to może problem z czachy! !!

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:27

sorka pospieszyłem się

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:28

jestem na gg

tomik napisz :slight_smile:

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:32

tomik68 napisz do mnie na gg 7147747 nie mam Cie :slight_smile:

już napisałem!!

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 20:33

moje gg 6021960