Sterowniki ASUS 9950 Ultra (fx5900 ultra)

Szukam wydajnych sterownikow

-jestem po formacie przed w CS wyciągałem 100fps nawet nie tyklo teraz ze 100 spada do 30-40.

Prosze o jakieś sprawdzone i napewno nie najnowsze.

I jeszcze pytanie, Czemu pisze że mam karte 128mb jak ja posiadam 256 ?

A i czy jak zainstaluje sterowniki do płyty głównej i podłącze do niej monitor to potem bede mógł korzystać z Karty?

i czy wydejniejsza będzie Karta zintegorwana z Prescott 533 czy Moj Asus?

Prosze o Pomoc !

Asus będzie wydajniejszy.

y jak zainstaluje stery do płyty głównej to karta i grafa zintegowana będą działały na raz ?

Nie bo to nie SLI :stuck_out_tongue:

Albo ta albo ta :wink:

i tu zaczynają sie jaja… Nie da sie jakoś to przekombinowac ? :smiley: Mój kumpel ma Fx5500 i w Source ogarnia te 80 fps ja mam fx5900 Ultra i niemam nawet 40 …

A jaką masz reszte sprzętu??

Płyta głowna ASRock Prescott 533, 512 Ram (w planach 2x512) ,Zasilacz Powertec 420watt, Proc C elerion 2,4 ghz :]

a co to jest 1GB pamięci :stuck_out_tongue: o ile się nie pomyliłem twoja płyta to ta http://www.asrock.com/mb/overview.asp?model=p4vm890

Masz słabiutki proc.

Myśle że dlatego.

Poszukaj jakiegoś p4 na allegro ostatniego Northwooda na 533 z HT tanio znajdziesz.

Nie bierz prescotów są gorsze od northwood :wink:

Lubie ASRocka :smiley: temp płyty głównej to max 27 stopni… Jak możesz znajdz mi coś do 200zł… Proc albo płyta

Omfg:

DirectX zainstalowany? Zainstaluj sterowniki nVidia Forceware nie wyższe niż 60, ale pamiętaj usunąć stare sterowniki. Wpisz w Counter-Strike komendę: “fps_max 100”.

Jak Zainstalujesz wszystkie sterowniki od płyty głównej (powinieneś to zrobić na SAMYM początku) oraz do karty zintegrowanej to tak, ale jak Koledzy Ci poradzili wydajniejsza będzie ta podpięta.

Mam coś koło ForceWare 91.?? na nich przed formatem miałem właśnie te 100 fps. Nie rozkminiam o co kaman.

Poniżej 60.?? raczej nie wchodzą w gre bo są strasznie słabe …

To może moja wpadka. Sprawdź 91. Wcześniej usuń stare i zainstaluj nowe. Potem zainstaluj DirectX 9.0, jak nei masz sterowników od płyty głównej to najpierw je zainstaluj.

jak je zainstaluje te sterowniki do Intel 82845G/GL/GV Graphics Controller To bedzie możliwośc używania z Asusa ?

Dodane 05.01.2010 (Wt) 23:16

Mam na świezo całego Directa Zainstalowanego :slight_smile:

Tak, będzie. Ale po co, skoro z niej nie korzystasz? Zainstaluj po prostu sterownik do Chipsetu.