Sterowniki asus m51tr xp sp2?

witam czy mógł by mi ktoś pomoc w znalezieniu sterowników do laptopa asus m51tr pod system XP sp2 albo chociaż podobne sterowniki które działają na tym laptopie ponieważ znudziła mi się już vista mam jej powyżej uszów a te sterowniki które dostałem do tego laptopa są tylko i włącznie pod vista lub Windows 7 potrzebuje stery pod XP tylko i włącznie pod ten system na stronie producenta niema pod XP ale wydaje mi się ze informatycy którzy tu są znają się i wiedza jaki sterownik dać w zamian tak aby wszystko działało i dlatego z tym problemem kieruje się do was bardzo bym prosił o pomoc??

wiem ze może już jest więcej tych postów ale nie mam czasu na ich szukanie proszę o jakieś linki co do sterowników z góry bardzo dziękuje !!

potrzebuje sterownika do ; audio, karty graficznej HD, kamery internetowej, płyty głównej, wi-fi, czytnika kart SD, bluetooth, USB.

:slight_smile:

Zapoznaj się z tym tematem http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1211082.html

tak zapoznałem się z tym tematem tylko ze do tego modelu są tylko sterowniki pod vista na stronie producenta a ja Visty nie mam oryginalnej tylko pirata. ja nie chce Visty, tylko XP który mam na płycie oryginał i musi być jakiś sterownik co pasuje do tego modelu laptopa czekam dalej może będzie mi mógł ktoś z was pomoc ???