Sterowniki Athlon 64 x2

(Drwalwww) #1

Witam mam problem z sterownikiem do procesora Athlon 64 x2 w menadżerze urządzeń mam taki komunikat

To urządzenie nie występuje w systemie, nie pracuje poprawnie lub nie ma zainstalowanych wszystkich swoich sterowników. (Kod 24)

na stronie amd nie znalazłem sterowników pod win 7

(system) #2

Uruchom Windows Update i sprawdź, czy proponuje w pilnych i opcjonalnych odpowiednie aktualizacje sterowników. Jeśli tak, to pobierz i zainstaluj. Jeśli nie, to otwórz Menadżera Urządzeń, zaznacz pozycję przy sterowniku procesora i z Menu górnego wybierz "Aktualizuj sterownik" i zgódź się na aktualizację automatyczną z internetu.

Nawiasem mówiąc, system Windows 7 sam powinien podczas instalacji zainstalować odpowiednie sterowniki.

Sterowników Visty nie instaluj!

(Drwalwww) #3

nie mogę zaktualizować ponieważ stan bieżący urzadzenia ZATRZYMANO windows update nic nie dało a na visty nie miałem

(system) #4

System oryginalny? Bo mam wątpliwości czy nie zainstalowałeś grzebanego syfa.

(Drwalwww) #5

oczywiście oryginalny Windows 7

(jacek_kiler) #6

w menadżerze urządzeń kliknij na nim (na pozycji z błęden) prawym przyciskiem -> odinstaluj

następnie uruchom ponownie komputer... system jeszcze raz spróbuje zainstalować sterowniki

Nie słyszałem jeszcze o sterownikach do procesora pobieranych ze strony producenta... ciekawe jakby wtedy wyglądała instalacja systemu :wink: