Sterowniki ATI traca sprawnośc i po chwili ja odzyskuja

Witam mam karte graficzna ATI Radeon HD 3650 512mb i grajac w gre mu online sterownik traci sprawnosc i po chwili ja odzyskuje lecz tlo gry pozostaje biale niestety dzieje sie tak na systemach Windows XP profesional SP 3 oraz Windows Vista Home Prenium 32bit SP 1 nie wiem co jest grane instalowalem nowsze starsze sterowniki i zawsze to samo prosze o pomoc ta grafika na innych grach zachowuje sie normalnie nie wiem czemu na tej ma odchyły

Konfiguracja całego komputera

Procesor AMD Phenom 9600 4x2,3GHz

4GB ram DRR2

Grafika ATI Radeon Hd 3650 512MB

dwa HDD po 500GB

Zasilacz Delta Electronics 250W 16 amper lecz wszystko mam podlaczone pod wejscia ata nawet DVD RW i powinno wszystko grac komputer byl zakupiony w niemczech i tam sie sprawdza z mocniejszymi grafikami na tym zasilaczu wiec to nie jego wina model PC to Acer Aspire M3100

Oj, chyba tu jest problem. Wymieć go na OCZ 500W StealthXStream lub CHIEFTEC 550W.

Dziwne zeby to on byl przyczyna na grach znacznie mocniejszych wymagajacych znacznie wiecej dziala bez zarzutu gry Sacred 2 Fallen Angel Władca Pierścieni Bitwa o Srodziemie Gothic 3 Wanted Weapons of Fate i mogl bym dalej przytaczac moj komputer ma maly pobor mocy gdyz wszystkie urzadzenia sa pod zlacza Sata oraz na rynku zachodnim mozna spotkac komputery o lepszej konfiguracji na tym samym zasilaczu

Tyralius90 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.