Sterowniki Bluetooth oraz Nokia PC Suite na Viście

A są jakieś alternatywne sterowniki blue’owe do Visty, tzn. jakieś które ożywią mojego blue’a! Czytałem na stronie bluesoleil że " trójka " bluesoleil’a będzie kompatybilna z Vistą, i nawet screen’a trójeczki dali, tylko że nie ma go nigdzie, ani na stronie producenta, ani na żadnych innych ani na p2p? A kiedy będzie też nie wiadomo. Ludzie dajcie jakieś sterowniki bo zanim ściągne linuxa na moim necie to wieki miną !!

ja mam viste rc1 i standardowy adapter niebieskiego kła firmy hama. Bez problemu łączę się z moim tel nokia n90 przy użyciu najnowszego pc siuta pobranego z str nokii. polecam odinstlować inne prog do łączenia się i pozostawienie tylko pc siuta do dla tych co chcą się połączyć z nokią…

miałem problem z ponownym połączeniem się z nokia gdy doszło do twardego restartu wtedy przy ponownym uruchomieniu komputera wystarczyło wyjęcie z portu usb adapteru blu… i wpakowanie go tak znowu

pozdrawiam paweł beniak

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 23:01

w win xp nokia pc siuts nieraz blokuje porty można sobie z tym poradzić używając programiku nokia pc suite cleaner . niewiem jak ten prog sprawdzi się w viście

Co do Nokia PC Suite to walczyłem z tym cały weekend i choć kosztowało mnie to wiele nerwów, to udało się podłączyć telefon: ale jedynie przez kabel USB i po kompletnym odinstalowaniu, a następnie zainstalowaniu programu z >>wyłączonym UAC<<.