Sterowniki Dell 2408wfp

Witam,

od jakiegos czasu wystepuje blad. A mianowicie na kilka sekund zanika obraz i wyswietlana jest czarne tlo. Po tym zdarzeniu na ekranie monitora pojawia sie info, ze ktorys ze sterownikow monitora przestal na pewien moment dzialac. Niedawno przeinstalowalem caly system, gdyz zanikanie powyzsze pojawialo sie w ciagu godziny ok. 20 razy. Myslalem ze to cos pomoze, jednak dzisiaj identyczna awaria zdarzyla sie juz 3 razy.

Zupelnie nie wiem gdzie moze lezec przyczyna tego problemu.

Z gory dziekuje za podpowiedz.

jaki system ?? jaka karta graficzna ?? podaj dokładnie który sterownik się wywala ??

System Vista Home Premium(oryginalny), antywirus Eset Smart Security(oryginalny) , grafika GF GTX8800, procesor C2D E6750,

Sprawdzilem w systemie, podobno wszystkie sterowniki aktualne i system nie wykryl nic nowego w sieci.

Zauwazylem jednak zbieznosc…Powyzsza awaria wystepuje najczesciej w chwili gdy jestem zalogowany w sieci. Gdy nie jestem , nie przypominam sobie aby wystapila. No i mam takze klopot z wireless’em. Niekiedy przy odpalaniu kompa nie zalacza sie i oczywiscie pokazuje sie info o niedostepnosci sieci.

Lecz to jednak nie powinno miec wplywu na sterownik ekranowy…

Niestety nie udalo mi sie dokladnie przypatrzec i wylapac nazwy tego sterownika…poniewaz dosyc szybko monit o awarii znika…ale jest to zbior 5-7literek… vldt…Chcialem juz wylapac kilka razy i sprawdzic w niecie lecz nie udalo sie…ale dorwe je, dorwe:)

będzie prościej jak kliniesz mychą na mój komputer prawym wybierzesz właściwości -> zaawansowane ustawienia systemowe (bodaj) -> zakładka zaawansowane -> przycisk poniżej uruchamianie i odzyskiwanie odznacz opcję automatyczny restart.

ok, jak napisales tak tez uczynilem…

Dodane 26.01.2009 (Pn) 21:37

dzisiaj ajk narazie wszystko ok. Zobaczymy na jak dlugo…