Sterowniki do Acer Aspire 5320 pod XP

Czy ktoś może wie czy są dostępne sterowniki pod tego laptopa dla systemu window’s XP?? - na stronie Acer’a są tylko dla Visty, ale nie mogę znaleźć dla XP, a właśnie ten system chce kupić.

tez mam problem z tymi sterownikami…

chcialem tez sciągnąc skąs tę empowering technology xD ale nie wiem skąd…

a, i aspire 5320 posiada irde o ile oczy mnie nie myla…

tylko ze trzeba miec tez sterowniki…

skąd to wziąc XD :[ ?

wiekszosc sterow mam… nei wiem skąd moj kumpel sciągnąl ale mam… a tutaj mam problem…

:cry:

jakas pomoc jest mile widziana…

gdzies na google w forach znalazlem koment ze ktos znalazl na stronie acerpanam czy acerpanama xD

to jakos dotarlem do tego ale błąd strony wyskakuje xD

jaki chipset ?? program everest gałąź mainboard .

http://www.acerpanam.com/flex/acerdrive … ivers.html

wyslalem maila do acera i dostalem taki link do sterownikow…

ale nei wiem czy tutaj jest wszystko - wszystko

Ale tam nic nie pisze o tym że te stery są pod XP, więc jeśli ktoś przetestuje to proszę o komentarze.

Pod tym linkiem, który podał szafka_mateusz , są wszystkie sterowniki pod Windows XP dla Twojego laptopa:

Intel Chipset Driver

Realtek Audio Driver

Intel VGA Diver

Intel AHCI Driver (AHCI SATA)

LAN Driver

ATI VGA Driver

Ambit Modem Driver

TV Tuner Driver

i jeszcze kilka innych.

W poszczególnych kolumnach wybierasz: Notebook -> Aspire 5320 -> a tutaj sterownik :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czy komuś działają te sterowniki pod xp???

Zainstalowałem system i działały stery do dźwięku, touchpada, czytnika kart ale NIE działaly do grafiki, wifi, kamery… Proszę o pomoc, mam dośc visty.

ja w 5620z mam k. graf intela x3100 sterowniki pobralem ze strony producenta karty pod XP oczywiscie. Z WiFi mialem troche zabawy u mnie znajduje sie przycisk aktywujacy k. sieciowa obok wejsc do dzwieku i za chiny nie wiadomo kiedy ona jest wlaczona. Na dodatek w opsie bylo ze mam WiFi Intela a okazalo sie inaczej…takze za 5 razem udało mi sie zainstalować poprawnie. Wszystkie sterowniki pobierałem z officjalnej strony ACERa

Wszystkie sterowniki już ściągnąłem, oprócz Wifi. W moim 5320 jest karta Boardcom czy jakoś tak, szukałem ale sterowników nie znalazłem. Czy ktoś wie gdzie je znaleźc? Na panamskiej stronie brak…