Sterowniki do ASUS r556lb na windows 10 x64

Witam. Kupiłem laptopa model ASUS R556LB z procesorem i5 5200U, kartą graficzną nVidia geforce 940m , bez systemu operacyjnego. Dokupiłem do niego windows 10 w wersji pro x64. No i tu zaczyna się problem. Z racji tego ,że z komputerami miałem bardzo mało do czynienia prosiłbym Was, oczywiście jeżeli ktoś byłby w stanie poświęcić odrobinę swojego czasu kompletnemu komputerowemu laikowi o napisanie krok po kroku jak małemu dziecku jak i skąd ma zainstalować wszystkie sterowniki. Dodam , że mam ograniczony dostęp do internetu więc jakby nie było problemem to fajnie by było mieć bezpośrednie linki, tak, że poprostu ściągnę se na pendrive’a w pracy i w domu se zainstaluje. Prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.

http://www.asus.com/pl/supportonly/R556LB/HelpDesk_Download/

Dzięki. I mam to wszystko pobrać i instalować po kolei w kolejności od najniższej wersji, tj. np w zakładce bios jest bios 202, 301…i w takiej kolejności instalować? Tak samo z vga np? Bo jest tam kilka wersji sterowników do nVidii.

Biosu , to się lepiej nie “tykaj” ! , podejrzewam że 10 sama sobie znajdzie sterowniki , tak więc nie potrzeba nic instalować , jak już to tylko urządzenia których sam system nie wykryje , a jak coś będziesz instalował to tylko najnowsze wersje sterowników

Okej. Dzięki wielkie za pomoc.