Sterowniki do ATI Radeon HD 4670 na Windows 8.1

Witam,

Pisałem już na wielu forach. Próbowałem różnych rozwiązań ale dalej nie działa. Instalowałem sterowniki przeznaczone na Windows 8. Niestety dalej moja karta graficzna nie może poradzić sobie np z programem SweetHome 3D. Wyświetla się taki komunikat:  53a6e7bac2ce9.png

Ale grać w gry typu Battlefield 3 mogę! Tylko takich głupotek nie mogę odpalić na których mi bardzo zależy. Pomóżcie, proszę.

Sterowniki AMD w wersji 13-1 masz zainstalowane? Mam tą samą kartę graficzną i nie mam problemu z Sweet Home 3D, ale z tymi sterownikami.

kajetan r

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Chodzi o te sterowniki?

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%208%20-%2064

 

Niestety po odinstalowaniu poprzednich sterowników i zainstalowaniu tych. Błąd nadal występuje.

Rozumiem też że najnowsza wersja Directx zainstalowana

Tak

A masz zainstalowany OpenGL zalecam reinstalacje, tak samo DirectX

 

Program korzysta z Javy należy ją też zainstalować lub przeinstalować.

Open gl to nie program tylko API a sterownik wymaga frameworka 4.0 który jest w w8.1 od startu