Sterowniki do ATI Radeon HD 4670 na Windows 8.1

(kajetan r) #1

Witam,

Pisałem już na wielu forach. Próbowałem różnych rozwiązań ale dalej nie działa. Instalowałem sterowniki przeznaczone na Windows 8. Niestety dalej moja karta graficzna nie może poradzić sobie np z programem SweetHome 3D. Wyświetla się taki komunikat:  53a6e7bac2ce9.png

Ale grać w gry typu Battlefield 3 mogę! Tylko takich głupotek nie mogę odpalić na których mi bardzo zależy. Pomóżcie, proszę.

(system) #2

Sterowniki AMD w wersji 13-1 masz zainstalowane? Mam tą samą kartę graficzną i nie mam problemu z Sweet Home 3D, ale z tymi sterownikami.

(Agatonster) #3

kajetan r

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(kajetan r) #4

Chodzi o te sterowniki?

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%208%20-%2064

Niestety po odinstalowaniu poprzednich sterowników i zainstalowaniu tych. Błąd nadal występuje.

(kalitt) #5

Rozumiem też że najnowsza wersja Directx zainstalowana

(kajetan r) #6

Tak

(BlackFX) #7

A masz zainstalowany OpenGL zalecam reinstalacje, tak samo DirectX

Program korzysta z Javy należy ją też zainstalować lub przeinstalować.

(Lamerq2) #8

Open gl to nie program tylko API a sterownik wymaga frameworka 4.0 który jest w w8.1 od startu