Sterowniki do Augidy Se na Ubuntu

Witam,Mam pytanie czy są sterowniki od producenta bądź zna ktoś sterowniki do Augidy Se na linuxa,dokładniej chodzi o Ubuntu i czasem bywają problemy bo dzwięk zacina itp,nie jestem jeszcze za bardzo obeznany w linuxie więc nie znam dobrych źródeł z softem:)

Pozdrawiam

Z góry dziękuje was o pomoc.

System->Administracja->Sterowniki.

Problem z jakimi playerami jest?

Jaki sprzęt masz pod ubuntu? Szczegóły.

To jest na starym moim PC,Pentium 4 3,00 Ghz na socket 478,2 GB RAM ddr DCH Kingston 3200 ,Asus P4P800 VM/S,GF 6600 GT turboforce,WD AAKS 500 GB,Augidy SE,OCZ Fatal1ty 400W,problem na Rhytmboxie.Ogólnie dzwięk odstaje znacznie od tego co prezentował się na XP i pytam czy są sterowniki od Creative,chyba się mówi na to własnościowe?,czy takowe są?

mam audigy SE i żadnych przycinań dźwięku nie zauważyłem. Być może jest to wina pulseaudio. Czasami zdarzało mi się, że podczas słuchania muzyki (rhythmbox) pidgin popierdywał zamiast wydając dźwięki. Może to są te twoje przycięcia?

Nie to jest ewidentnie dźwięk,znaczy to tak wygląda że leci muzyka,w pewnej chwili tak dźwięk przycina i muzyka nie leci,w Totemie tego nie ma więc może wina jest programu i czy są jakieś programy do konfigu karty dźwiękowej ,np: możliwość zmieniania próbkowania albo głębi dźwięku?

Zaktualizuj ALSA :

How To

Poczytaj:

ALSA - dźwięk w linuksie

Sterowniki dla kart Creative są zawarte w ALSA :lol:

Problem już naprawiłem,wina była programu soundbox,na każdych innych jest dobrze,mam pytanie jest jakiś program lub config by zmieniać częstotliwość próbkowania lub głębie ?