Sterowniki do bluetooha

Cześć

kupiłem ostatnio bluetootha firmy 4world. Nie było tam żadnych sterowników więc je ściągnąłem z neta i tu sie pojawiają pierwsze moje problemy. Po zresetowaniu komputera zamiast ikonki blutucha ma ikonkę sieci przewodowej nie połączonej. Telefon widzi bluetooth ale nie może się z nim połączyć. Wydaje się że wszystko jest dobrze zainstalowane no i chyba jest ale nie bo nie działa program bluesolie i widdcom wyskakuje błąd o licencji i nie może ukończyć wyszukiwania urządzeń bluetooth i nigdy nie może znaleźć usług telefonu. No trzeba zaznaczyć że jakimś “cudem” wyszukał dziś mój telefon ale tylko to. Czy może ktoś mi pomóc w tej zaistniałej sytuacji. dziękuje

Zależy gdzie kupiłeś urządzenie. Jeżeli poprzez Allegro to skontaktuj się ze sprzedawcą, niech Tobie wyśle drogą elektroniczną drivery. Natomiast z ikonką jest wszystko w porządku. Musisz w “Moje miejsca sieciowe” ustanowić połączenie i pin, niech telefon wyszuka komputer, wpisz pin nastąpi sparowanie i połączenie, później masz ikonki do wyboru co można robić…

no w sklepie i jeśli sparuje urządzenia to później nie ma połączenia

Siema. Mam problem z BT firmy 4world. Potrzebują sterowniki pod Windows Vista. Bo system nie ma ich w swoich zasobach i nie może go znaleźc ani w Windows Update ani w innych zasobach internetowych.

Dzięki z góry za pomoc.