Sterowniki do drukarki hp laserjet P1005 do windows 98

Witam

Potrzebuje sterowniki do drukarki laserowej hp laserjet P1005

Drukarka działa jako sieciowa, tzn jest podłączona do laptopa w sieci lokalnej i udostępniona na poszczególne komputery w tej sieci.

Pech w tym że jeden komputer w firmie z którego nie można drukować ma system Windows98

Próbowałem już wgrać sterowniki ze strony producenta hp od Windows 2000, sterowniki sie wgrały ale nadal nie można drukować

Próbowałem także jakichś uniwersalnych sterów hp, również bez skutecznie

Próbowałem również sterowników systemu windows 98 również bez skutku

Czekam za propozycjami lub sterownikami które mogłyby mi pomóc rozwiązać ten problem

Spróbuj na Win '98 zainstalować dla tej drukarki, sterowniki np. HP Laser Jet 5L (3L, 4L). Takie są w systemie Win '98. Drukarka będzie drukować, ale mogą nie być dostępne jej zaawansowane funkcje.

Próbowałem już 4L i 3L , 5L nie ma

Być może przeszkadzają jeszcze nieodinstalowane stare sterowniki? W jaki sposób je usunąć?

http://support.microsoft.com/kb/135406/pl

Drukarka nadal nie działa,jakieś inne propozycje??

mirmar , nie znajdziesz sterownika pod win98 do tej drukarki. Musisz zainstalować stery od innej drukarki o podobnej konfiguracji/budowie lub ponownie spróbować zainstalować te od w2k.

Przydatne linki:

[HP LaserJet P1005, P1006, P1505, and P1505n Printers - Uninstalling the Printer Software in Microsoft Windows]

[HP LaserJet P1005 and P1006 Printers - Obtaining and Installing the Software and Drivers in Microsoft Windows]

[HP LaserJet P1000 and P1500 Series Plug and Play Recovery Utility]

[HP LaserJet Hostbased Plug and Play Basic Driver]