Sterowniki do dysku Sata

Witajcie,

chciałbym zainstalować Windows XP na Dysku Sata i potrzebuje sterowników. Pobrałem paczkę sterowników ze strony producenta (moja płyta główna to Foxconn H55MXV) i nie wiem czy mam wrzucić na dyskietkę te wszystkie pliki z folderu czy tylko wybrane? Wrzucić je w folderze czy osobno?

To co ściągnąłem http://www.przeklej.pl/plik/all-rar-001buj1c7bq4

Pozdrawiam Kamil

Na dyskietce lub zintegrować z płytą za pomocą nlite. I szukasz sterowników nie do dysku sata, tylko do kontrolera.

Strona do sterowników płyty gł : STEROWNIK Wybierasz ostatnią opcje System & Chipset Drivers

A TU Masz instrukcje Integracji sterowników

chyba się nie zrozumieliśmy. Już ściągnąłem sterowniki ze strony Foxconna- właśnie system & chipset drivers tylko że tam jest b. dużo różnych plików ( całość waży ponad 2MB) a przecież na dyskietce zmieści sie tylko 1,44 MB. Nie chcę integrować za pomocą Nlite’a tylko nagrać na dyskietkę. Problem w tym, że nie wiem co z tych wszystkich plików mam nagrać. W linku z poprzedniego mojego posta są te sterowniki które ściągnąłem do chipsetu (jest to część z tej paczki która waży ponad 2MB). Mam je wszystkie wrzucić na dyskietkę? Jest tam ok. 100 plików.