Sterowniki do GeForca 6600

Witam,

Mam problem z kartą grafiki GeForce 6600, która najwyraźniej buntuje się przy pracach w Archicadzie i przy dłuższej pracy w oknie 3D powoduje wyłączenie monitora i zawieszenie komputera. Pomaga tylko reset. Podobno te karty tak mają. Do najnowszych sterowników ForceWare dołożyłem program do podkręcania możliwości karty, ale najwyraźniej OpenGL nie działa dalej tak jak powinno. Są może jakieś inne sterowniki do tego modelu NVidii? Wgrałem najnowszy directX, stery do płyty głównej (Gigabyte) i zaktualizowałem bios. Komputer ma procesor Intela 3.2 GHz i 1 GB RAM Dual Channel.

Będę wdzięczny za podpowiedzi!

Pozdrawiam,

Marcin

Zerknij tutaj:

:arrow: Starsze sterowniki

Sprboj zainstalowac poprzednie:

  • Version: 77.18

Sa one podpisane cyfrowo a najnowsze nie.

Mozliwe ze to cos pomoze.

Rowniez czy zabardzo nie podkreciles karty ?

I przy pomocy czego ja podkrecales ?

Wylaczanie sie komp. moze byc spowodowane zle podprowadzonym napieciem badz slabym zasilaczem. Podaj jaki mas zasilacz.

Zasilacz to Enlight GPS-300AB-10U ATX12V 300W PFC. Gaśnięcie monitora pojawiało się jeszcze przed instalacją programu GeForce Tweak Utility. Zmieniałem w tym programie opcje ostroznie i bez przesady, bo komputer nie jest wykorzystywany do gier, tylko do pracy w Archicadzie. Ustawienia sterowników zostawiałem domyślne i próbowalem nawet te z dołączonej CD, ale co jakiś czas jest to samo. Może nieodpowiednia rozdzielczość monitora po prostu? mam Samsunga SyncMaster 710N (LCD). Można ustawiać coś więcej powyżej 1024x768 przy pracach w programach 3D w tym przypadku?