Sterowniki do GeForce 7300 GT pod Windows 7

Mam kartę graficzną z układem GeForce 7300 GT i system Windows 7. Ściągnąłem sterowniki ze strony Nvidia i gdy włącza mi instalator wyskakuje mi komunikat: Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.

Hej,

Wygląda to tak, jakbyś ściągnął albo nie te sterowniki co trzeba, albo pliczek ze sterownikami jest uszkodzony. Najlepiej wejdź na stronę http://www.nvidia.pl i wybierz zakłądkę Sterowniki. Następnie pozwól, by sterowniki zostały dobrane do Twojego systemu - ściągnij je i spróbuj zainstalować.

Pozdrawiam,

Dimatheus

GeForce 7300GT, Windows 7 32-bit - http://pl.download.nvidia.com/Windows/1 … l_whql.exe

GeForce 7300GT, Windows 7 64-bit - http://pl.download.nvidia.com/Windows/1 … l_whql.exe

Upewnij się, że ściągasz dla właściwej architektury.

Automatyczne wykrywanie karty graficznej na stronie Nvidia nie działa z Windows 7. Mam windows 32bit i ściągałem ten sam plik i też nie działa.

Hej,

Zapewne dlatego, że nie masz zainstalowanej na kompie Javy. Jeśli będziesz chciał korzystać z takich funkcji, jak sprawdzanie najnowszych wersji sterowników czy ocenianie komputera zgodnie z wymaganiami gier poprzez strony WWW, koniecznie zainstaluj Javę.

Trochę dziwne… :expressionless: Komputer czysty, bez wirusów?? A może inna wersja karty graficznej… Ściągnij program GPU-Z v0.3.8, zainstaluj i uruchom - i wklej screen’a z głównej zakładki programu…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak wstawić jakieś zdjęcie? Ja nie widzę, żadnych przycisków do wstawiania. Czy trzeba przez stronę hostującą?

Hej,

Tak, tak będzie najlepiej. Możesz wrzucić na dowolny serwer ale tak, by nie trzeba pliku ściągać, tylko przejrzeć w przeglądarce. Sam wrzucam pliki graficzne na http://www.iv.pl/.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mam javę. Włączając program GPU-Z wyświetla mi się komunikat “Unknown architecture”. Oto screen: xl4a59xpr1c6sm4km3_thumb.gif

Mam jeszcze pytanko czy założyłeś konto na iv czy raczej lepiej anonimowo? O co chodzi z wstawianiem zdjęcia jako prywatne i czy trzeba mieć przy tym konto?

Hej,

No to już w ogóle świetny komunikat. :o Tylko w jednym przypadku się z takim spotkałem - gdy uruchamiałem GPU-Z na maszynie wirtualnej emulowanej przez VirtualBox. Zatem zapytam - czy Ty przypadkiem nie próbujesz zainstalować sterowników do karty na systemie wirtualnym?? Program doskonale działa na systemie Windows 7 i to w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej, więc skąd taki błąd… Zresztą w czasie instalacji system sam znajduje odpowiednie sterowniki i karta powinna być widoczna jako GeForce - i nie ma cudów!! :o

:arrow: Co to za komputer - podaj pełną konfigurację,

:arrow: Skąd pochodzi Windows, którego zainstalowałeś??

Nie, nie mam konta - wrzucam anonimowo…

Prywatne nie są dostępne dla wszystkich, więc raczej na pewno trzeba mieć założone konto.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za zainteresowanie i pomoc. Zaktualizowałem BIOS i już sterowniki działają.

Hej,

Nie ma sprawy - cieszę się, że w końcu udało się rozwiązać problem… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus