Sterowniki do GF 6600?

witam, na wstepie napisz jaki mam sprzet:

procesor celeron 2000mhz

karta: GForce 6600 TD 256mb

ram: 1,2 gb

plyta asus p4s800

Terazm mam 2 problemy:

  1. niby mam dobry komputer, a w grach mam bardzo duze wachania fps (klatki), w takiego np tactical opsa mam 30-40 klatek a gra jest stara juz (nakladka na UT), CS 1.6 -50 fps, cs:source 20 fps… :frowning:

Co mama zrobic, zeby na moim (teoretycznie dobrym kompie) mial stala i dozsc duza iles fps?

  1. Z kad moge skolowac jakies ulepszone/przypasione sterowniki do mojej karty? Jakies detonatory, czy cos, takie zebym mial na nich jak najwieksza ilesc fps…

Probowalem w googlach znalesc, ale nie dalo sie, wszystko co znalazlem to byly podstawowe…

Prosze o pomoc :slight_smile:

  1. Może ta gra jest zbytnio nie dopracowana i dlatego tak wchłania fps!

  2. Zainstaluj sobie PowerStrip http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=57&id=277

procka masz do d… nie nadaje się w ogóle do gier

Nie instaluj najnowszychsterów do tej grafy

jeżeli chodzi o cs’a, to wyłaczyłem wszystkie wygładania tekstur w opcjach grafiki, a co najważniejsze synchronizacje pionową ?

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

@Pyra

Tak, mam wyłączone te wygładznia tekstur, Vsynca także, a w ustawieniach grafiki mam ustawione na wysoką wydajność

Czyli mam być na standardowych sterownikach do karty, te które dostałem razem z pudełkiem… ?

@JNJN

będę się do tego stosował…