Sterowniki do grafiki - problem

Witam, pół roku temu zakupiłem nowy sprzęt:

Ati Radeon HD 5700 Series

Intel Core 2 Duo 3.16

3GB Ram

Asus P5QL/EPU

Windows xp

Od razu pojawiły się dziwne problemy (wolno chodził, sam się restartował). Niedawny format pomógł ale teraz są problemy z grafiką. Tym razem format nie pomaga. W grach problemy z teksturami lub inne błędy dotyczące grafiki. Szukałem na forach i dowiedziałem się, że to wina sterowników. Odinstalowałem stare sterowniki Driver Cleanerem i zainstalowałem sterownik Catalyls. Nie pomogło. Komputer wiele razy skanowany - nic nie wykryło. Dziś chciałem zmontować filmik w movie maker ale oczywiście błąd podczas importowania muzyki lub filmu - “klasa niezarejestrowana”. W Vegasie również są problemy z importem plików. Szukałem i również odpowiedź była jedna - sterowniki. Również często wyskakuje błąd IE

Server Error in ‘/oss’ Application.


A potentially dangerous Request.QueryString value was detected from the client (body="

Source Error:

The source code that generated this unhandled exception can only be shown when compiled in debug mode. To enable this, please follow one of the below steps, then request the URL:

  1. Add a “Debug=true” directive at the top of the file that generated the error. Example:

<%@ Page Language=“C#” Debug=“true” %>

or:

  1. Add the following section to the configuration file of your application:

Note that this second technique will cause all files within a given application to be compiled in debug mode. The first technique will cause only that particular file to be compiled in debug mode.

Important: Running applications in debug mode does incur a memory/performance overhead. You should make sure that an application has debugging disabled before deploying into production scenario.

Co do problemów z grami to niektóre gry naprawdę nie są wymagające pomimo to występują problemy. U kolegi z gorszym sprzętem te same gry chodzą bez problemu. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

zainstaluj kolejno:

chipset:

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/u … taWin7.zip

następnie grafikę:

http://sites.amd.com/us/game/downloads/ … xp-32.aspx

Nie pomogło na żaden z błędów. Właściwie to nie wiem czy są one ze sobą powiązane ale dobrze by było to naprawić.

Dodane 30.04.2011 (So) 16:21

No niestety dzisiaj był konieczny format bo nerwowo wytrzymać już z tym rzekomo dobrym kompem nie mogłem. I co? Podczas instalowania sterowników komunikat

"Nie można zainstalować tego sprzętu

Wystąpił problem podczas instalowania tego sprzętu

ATI Radeon HD 5700 Series

Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia

Instalator klas odrzucił żądanie zainstalowania lub uaktualnienia tego urządzenia"

No ja pierdziele ten komputer chyba lubi czasem oknem wypaść.

Bardzo bym prosił o pomoc puki komputer jest jeszcze w jednym kawałku. :evil: