Sterowniki do gtx 1060 6gb msi

Witam,
kupiłem gtx 1060 6gb gaming x.
Komputer pokazuje kartę jako standardowe urządzenie.

  • próbowałem zainstalować sterowniki z płyty dołączonej do karty - instalacja staje przy 99%
  • próbowałem zainstalować sterowniki ze strony nvidia, ściągnąłem najnowsze ( 397.93 ) - mieli i wyskakuje komunikat po jakiś 20 minutach że sterowniki nie zostały zainstalowane.
  • próbowałem zainstalować sterowniki ze strony nvidia, ściągnąłem starsze ( 391.35 )

Wrzuciłem też DDU - nie pomogło.

jakieś pomysły? może coś w biosie muszę zmienić? może na karcie? Nie mam pomysłu ;/

Pobierz Team Viewer i podaj Login I hasło – Będę widział twój pulpit i coś zaradzę, może być tak?

A jakiego systemu używasz?

windows 7

A system jest zaktualizowany?

@Gol999 - chłopie: jesteś strasznie namolny z tym parciem na cudze szkło! To już conajmniej trzeci przypadek jak chcesz komuś z forum DP wleźć z buciorami na kompa. Wpuszczenie takiego gościa to jak strzelenie GOLA - czytaj samobója do swojej bramki.
Wychodzisz z założenia, że do 999razy sztuka?

Gościu, własnie próbuje pomóc ziomkowi a ty się do mnie prujesz. Weź idz do psychologa czy coś, nie wiem.

Zaprezentuj swoją wiedzę publicznie i otwarcie na forum, a nie próbuj grzebać na bezczelnego komuś pod kołdrą :joy:

2 polubienia

Nie chce mi się rozpisywać ciągle marnować czas, aż ktoś odpowie wolę zrobić to raz a porządnie " grzebać na bezczelnego komuś pod kołdrą " Rychu_z_Pragi

To może zamiast wysyłać kogoś do psychologa, otworzysz własne forum ?

@Przeokrutny - podaj resztę konfiguracji.

własnie się nim zajmuję instaluję się sterownik do karty graf może coś da ;p

Zrobione, można del :slight_smile:

Zrobione

Dzięki!