Sterowniki do HD4850, najlepsza wersja, jaka i skąd?

Witam,

zainstalowałem wraz z systemem najnowsze stery do HD4850. Wersja bodajże 10.5. Niestety, kiedy włączam Battlefielda Bad Company 2 gra zawiesza się w menu, a obraz jest tylko biały i pozostaje tylko reset kompa. Dowiedziałem się, że to wina sterowników (racja, na starszych gra chodziła ok). Poszukuję więc najlepszej (pod względem stabilności i wydajności) wersję sterowników po Win 7 32bit. Proszę o propozycje.

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa … otfix.aspx jest z poprawka do BC2

Niestety zostało ci w razie czego sterowniki od producenta,ale najnowszą wersją u nich jest tylko 9.12 ,chyba zaprzestali tworzenia własnych sterowników.

***** na stronie AMD są najnowsze sterowniki oznaczone wersją 10.5 i to je polecę zainstalować koledze goldimir.

Ok, zainstalowałem hotfixy od michał122 i wszystko działa. Mam jeszcze jedno pytanie dla znawców :slight_smile: Otóż teraz nainstalowałem te poprawki na istniejące już sterowniki 10.5. Niebawem będę robił reinstal systemu (z kilku innych powodów :D) i zastanawiam się, czy instalować na świeżym systemie stery od grafy, a potem hotfixy, czy sam hotfix starcza (czy hotfix to sterownik karty wraz z poprawką czy sama poprawka)?

Ja instalowałem samego hotfixa i jest wszystko ok

Czyli mogę go zainstalować w miejsce sterownika (zamiast niego) i gry będą śmigały ok (te oprócz BC2)?

Tak, to są normalne sterowniki tylko jest w nich jeszcze poprawka do BC2

W takim razie wielkie dzięki, przy okazji mogę dodać jedną ciekawostkę. O dziwo w BC2 pod Windows 7 64 bit mam na najwyższych jakieś 33-60FPS, tymczasem pod 32 bitami wydajność wzrosła do 66-120. Zaskakujące! Czyżby 32 bity były jednak lepsze…