Sterowniki do HD4850

Właśnie tak robię. Niestety po restarcie wszystko wraca do normy i znowu CLIStart jest zaznaczone. Już nie mam siły :o ](*,)

Ale co wy to kombinujecie z “CLIStart” ? Przecież to zmienia się w ustawieniach CCC. Nie powiem teraz po kroku co i jak bo jestem w pracy (nie mam tutaj ATI) ale na górze są ustawienia i tam odpowiednia zakładka. Przypisujesz “ć” na inną literę lub najlepiej odznaczasz ten skrót wogóle, nastepnie reset kompa i powinno wszystko działać.

to raczej nei jest dobre rozwiązanie, bo straci inną literę :wink:

aficio ,

hmm, dziwne, zainstaluj program CCleaner i tam wejdźw narzędzia, tam Autostart i tam odznacz CLIStart i wtedy naciśnij usunięcie wpisu i wtedy powinno być ok :wink:

Jeszcze trzeba odznaczyć ATI HotKey Poller i ATI Smart.

Można też odinstalować Catalyst Control Center i to samo zyskamy.

to raczej nei jest dobre rozwiązanie, bo straci inną literę :wink:

no ale zamiast “c” użyje “q” to nie straci zbyt wiele, chyba nie używacie konfiguracji “crtl”+“q”

jeśli piszę sporo po angielsku, tak jak ja, to to nie jest dobre rozwiązanie, ogólnie zastępowanie liter literami to jest zły pomysł niech zrobi tak jak napisał Scorpio i ja a powinno być ok :wink:

Tak zrobiłem lecz po uruchomieniu działało ć ale wiatrak ustawił się na karcie na 100% i nie mogę zmienić na nic ani samemu ani w auto fan.co z tym zrobić??

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 17:28 został dopisany post przez patrykss12

pomózcie!!Ponowne uruchomienie tez nic nie dało.

z płyty hehe ;], mój znajomy zainstalował, to wcale gry nie działały, a 3dm się ciął