Sterowniki do Hp pavillion dv 2000

Witam, ostatnio poproszono mnie o zainstalowanie windowsa XP na tym laptopie, zintegrowlaem nLitem sterowniki RAID sata , i udalo mi sie zainstowac XP [win xp prof, z sp2] :slight_smile: , niestety problemem okazuja sie sterowniki! sciagam je ze strony producenta instauje i… pisze ze to niekompatibilny sprzet ;o! , BA lepiej na stronie HP niema sterownikow do karty sieciowej tego lapka! jest tylko wirless ale i tak niedziala ;o (chociaz to akurat sie niby instaluje , ale potem i tak windows chce sterowniki do urzadzenia. Jedyny moj pomysł to sciagniecie sp3 ? (jaklis link plz) a moze ma cie jakis inne pomysly ?

weź se obacz, kto jest producentem danych podzespołów i poszukaj na stronie producentów. sterowniki do chipsetu/grafiki ściągnij z amd.com, zainstaluj koniecznie poprawkę kb888111 do win xp. Jeśli masz kartę sieciową graficzną/sieciową (wifi) intel’a, to sterowniki znajdziesz również u nich (intel.pl) musisz tylko wiedzieć jaki masz model.

Ta niby fajnie ale niemam pojecia jakie mam czesci (jakich firm) ;/ nawet everest tego niewie ;/

poszukaj w specyfikacji technicznej producenta laptopa