Sterowniki do irdy USB (vista)

witam

potrzebuje sterowniki do irdy USB pod system Windows Vista…

Z góry dziękuje za opowiedź

PS : firma tej irdy to chyba : wirelles irda blossom, czy coś takiego, niewiem czy to jest firma ponieważ ten sprzęt został zakupiony na giełdzie RTV i jest płytka do tego ale tylko na Win: 95/98/2000/ME/XP

ale nie ma VISTY :confused:

ja kiedys jak miałem irde i xp to nie musiałem instalować sterów windows posiadał dziwne że u ciebie nie wykrywa

ja mam viste a nie xp-ka, dalej czekam na odpowiedz

IrDA - swego czasu (dobrych parę lat temu) poszedłem do Germanosa, kupiłem sobie takie urządzonko za 50 zł - mówili, że świetna firma, porządny sprzęt - pomyślałem, że skoro Germanos to chyba mówią prawdę i się skusiłem. Wtedy miałem jeszcze Windows 98 SE - chodziło bez błędu z zawrotną prędkością < 2 kB/s no ale myślałem, że to wina systemu. Kupiłem nowego kompa z XP, włączam IrDĘ, a tu restart kompa i komunikat, że działanie systemu zostało wznowione po poważnym błędzie, zainstalowałem stery ręcznie - to samo, a było na pudełeczku, że działa pod XP. Zacząłem szukać w necie - znalazłem taką samą IrDĘ za 15 zł w sklepie Internetowym!

Tu moja antyreklama dla Germanosa, nigdy tam nic nie kupujcie** , bo wam szajs wcisną!**

Wracając do tematu - IrDA (niezależnie jakiej firmy) to dobre dla 98, ewentualnie 2000. Nie licz, że znajdziesz do niej sterowniki pod Vistę, a jak znajdziesz to niepodpisane, robione przez jakichś amatorów. Słowem lepiej zainwestować w Bluetooth, a jeszcze lepiej w kabel (ale oryginalny) :smiley: Pozdro