Sterowniki do kamerki internetowej AK107

krzychuuu88 , nie moge pobrać z rapidshare nie wiem dlaczego jeżeli masz ten sterownik to wysłalbyś mi na poczte czy też na gg

ma może ktoś linka do tych zsterowników bo mam tą kamerkę i na tych co są na płytce nie idzie…

Czy ktoś może wrzucić sterowniki do AK107 bo nie mogę nigdzie dostać i nei działa=o/

Proszę bardzo na innym serwerze :] Rapid to się ostatnio syf zrobił… :confused:

sterowniki do AK107 - http://www.sendspace.com/file/xjgery (u mnie na XP SP3 śmigają elegancko :))

Przypominam, że instalujemy przez Menadżer urządzeń… :wink:

sciagnele stery ale nie wiem jak je zainstalowac! !!

Gdyby ktoś miał problemy z instalacją tych sterowników to sposób postępowania poniżej :slight_smile:

Włączasz menadżera urządzeń i wyszukujesz w nim tejże kamerki (jeśli już instalowałeś jakieś serowniki to może być już wykrywana jako urządzenie z problemem - z wykrzyknikiem), jeżeli jakiekolwiek sterowniki były instalowane to klikasz na tą kamerkę prawym przyciskiem myszy i wybierasz Odinstaluj - aby usunąć wszystkie stare sterowniki… :slight_smile: Następnie klikasz prawym na KOMPUTER i dajesz “Szukaj w poszukiwaniu zmian sprzętu”, powinno wykryć niezainstalowane urządzenie - jeśli się otworzy automatyczny kreator znajdowania nowego sprzętu to pierw zaznaczasz “Nie, nie tym razem” --> “Dalej” --> “Zainstaluj z listy… [Zaawansowane]” --> Dalej --> “Uwzględnij tę lokalizację w wyszukiwaniu” (wybierasz lokalizację, gdzie wypakowałeś ściągnięte sterowniki :))

P.S. Jeśli nie włączy się automatyczny kreator znajdowania nowego sprzętu to klikasz na urządzenie z wykrzyknikiem i dajesz “Zainstaluj sterownik” lub “Aktualizuj sterownik”… ^^