Sterowniki do karty dźwiękowej

Mój dysk został niedawno sformatowany i rzecz jasna trzeba wszystko od nowa zainstalować. No więc zainstalowałem sterowniki graficzne, wszystko cacy. Przychodzi czas na dźwięk i tu pojawia się mój problem. Sterowników na płycie niestety nie mam więc muszę ściągnąć je z internetu, ale mój komputer nie ma zamiaru pokazać mi w menedżerze urządzeń jak się moja karta dźwiękowa nazywa w ogóle jej nie wyczuwa. Czy ktoś się z czymś taki kiedyś spotkał? Proszę o pomoc!

Użyj programu Everest.

Po instalce EVERESTA ustaliłem nazwe karty i to potwierdziłem… Ale jakimś dziwnym trafem na żadnej z 15 przeglądanych stron nie było do niej sterowników! jej nazwa to: Realtek ALC850 @ nVIDIA nForce4 SLI (CK8-04) - Audio Codec Interface PCI (według everesta)

Spróbuj te sterowniki.

Sformatować to możesz dysk

BTW.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Może to moja wina ale gdy chcę zainstalować sterowniki pisze: The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attepting to run has been corrupted. Please obtain another copy of this file, verify its integrity, and try again. Rozumiem więc że potrzebna jest inna kopia.

Tak pobierz sterowniki jeszcze raz.