Sterowniki do karty dzwiękowej

Hejka

Po dzisiejszym formacie laptopa (Acer TravelMate 2480), nie mogę znaleźć sterowników do karty dźwiękowej… model karty to chyba Realtek… Musze zainstalować te stery bo nie mam dźwięku w komputerze :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: płytkę gdzieś miałem, ale nie wiem gdzie ją wsadziłem… W internecie szukam, i szukam i żadnych rezultatów :(. Tzn. znalazłem jakiś sterownik, ale pod czas instalacji taki błąd mi się pokazuje

1e3a165b5ba9befc.jpg

w menadżerze urządzeń, brakuje mi jeszcze sterowników to kilku urządzeń, ale już naprawdę nie wiem gdzie ich szukać.

7b128297cf45d78a.jpg

oraz

65e18a070a22661e.jpg

pobierz stąd:

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _2480.html

ja właśnie pobierałem z oficjalnej stronki te sterowniki,ale dalej ten błąd się pojawia!!, wyczyściłem rejestry oraz przeczyściłem kompa odkurzaczem i dalej to samo…

Proszę o pomoc :frowning:

ejj no pomorze ktoś??, niby mam zainstalowane “sterowniki” do karty dźwiękowej (Relatek), ale w Dźwiękach i urządzeniach audio pisze co innego (tzn. pisze Brak urządzeń auto), o co tu w końcu chodzi???

Kurdę to jest rzenujące… chciałę sobie obejżeć film:/ tylko bez dźwięku nie ma co oglądać…

kurdę POMÓŻCIE MI! !!

Zainstaluj to inaczej, wyszukaj niezainstalowane urządzenia poprzez menedżer i popróbuj aby system Ci sam znalazł.

najpierw zainstaluj “Chipset Driver Intel” a potem “Audio Driver” (ze strony producenta)

ok. zainstalowałem Chipset Driver Intel oraz Audio Drive, ale dalej nie mam dzwięku :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Niby oprogramowanie Realtek jest zainstalowane (pokazuje się w dodaj lub usuń program), ale prog. nie startuje z systemem, nie mam ikonki w Panelu sterowaniu… w menadżerze urządzeń nie mam żadnego nie zainstalowanego urządzenie…

Kurdę czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły???