Sterowniki do karty dźwiękowej

Witam.

Ostatnio kupiłem sobie nowa karte dźwiękowa Crative audigy Sb0570 ponieważ zintegrowana już nie wyrabiała. Na początku zrobiłem tak jak trzeba czyli odinstalowałem sterowniki od integry oraz wyłączyłem ją w biosie. Podłaczyłem nowa i chciałem zainstalować sterowniki ale podczas instalowania wyskoczył mi taki błąd: “Setup is unable to detect a supported product on your system” Na początku myślałem ,że jest to wina sterowników dlatego ściągnąłem najnowsze z Creative.com ale efekt był taki sam. Menager urządzen wykrył mi nowy sprzęt podobnie jak program Everest ale nie dało się go zainstalować. Nie wiem co mam robić próbowałem wyczyścić programem driver cleaner wszystkie cząstki jakiś sterowników creative ale to też nic nie dało.

screen1

screen2

screen3

A system jaki masz? Nie masz jakiejś zmodyfikowanej wersji systemu?

Mam Windows Xp professional SP 3 z specjalną edycją … Zainstalował mi go jeszcze gościu jak pól roku temu dałem go do naprawy.

deev11 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na jakiś zmodyfikowanych pirackich wersjach Windowsów często są problemy z działaniem np. dźwięku.

Czyli co mam zrobić? Format ?

Zainstaluj oryginalny system, wszystkie poprawki, sterowniki do chipsetu płyty głównej i wtedy sterowniki do karty dźwiękowej.