Sterowniki do karty dźwiękowej


(Pierredanonek) #1

Witam.

Po formacie mam problem ze znalezieniem działających sterowników do karty dźwiękowej. Jest ona zintegrowana z płytą główną.

Nazwa komputera:

HP Compaq dc7700p Small Form Factor (http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... Id=3232029)

Na prawdę, szukałem już chyba wszędzie i nic. Żaden sterownik nie działa. Pomimo tego, wiem, że poprzedni właściciel komputera z wgranym Windows 7 miał dźwięk. Może jest jakiś inny sposób na uzyskanie dźwięku? Proszę Was bardzo o pomoc. :frowning:


(falcon89) #2

Sprawdź ten sterownik http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-Hig … 21164.html


(Pierredanonek) #3

Te również nic nie dają. :expressionless:

Dodane 06.03.2013 (Śr) 13:37

Serio nikt nie wie co mogę z tym zrobić?


(struart) #4

Manager urządzeń > prawy myszki na urządzeniu audio > właściwości > Zakładka Szczegóły > z rozwijanego manu wybierz identyfikatory sprzętu i podaj co Ci pokazało.


(Pierredanonek) #5

Po kliknięciu właściwości:

http://i.imgur.com/AjSUJzp.png

(Przy okazji: Menedżer urządzeń nie wykrywa tej właściwej karty dźwiękowej, tylko tą jakby 'wbudowaną do karty graficznej (http://i.imgur.com/RsfVFc9.png)

A po kliknięciu właściwości na karcie graficznej z wbudowanym audio (http://i.imgur.com/uTPqGnI.png).


(struart) #6

Odpal program HWiNFO pobrany z neta po odpaleniu zaznacz Summary-Only i kliknij RUN i podaj model płyty głównej przy okazji podaj identyfikatory urządzeń z tym żółtym trójkątem.


(Pierredanonek) #7

Serdecznie dzięki za udzieloną pomoc. Na podstawie udzielonych przez was odpowiedzi udało mi się osiągnąć mój cel i rozwiązać problem. Temat do zamknięcia.