Sterowniki do karty graficznej Acer 5610

Witam. Zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie wiec proszę o wyrozumiałość. Zupełnie nieświadoma tego że mam ukryta partycję z Windowsem MC zainstalowałam Windowsa Professional z SP2 oczywiscie cała partycja sie posypała. Teraz mam problem z zainstalowniem sterownika do karty graficznej. Ściągnełam sterowniki ze strony Acera ale archiwa są uszkodzone i nie mogę rozpakować (jest to dość dziwne ponieważ mój kolega ściagnął dokładnie to samo i nie miał problemu z rozpakowaniem). Próbowalam też na stronie Nividii ale tutaj ten sam problem . Nie wiem jak mam sprawdzić jaki to ma być dokładnie sterownik wszystkie które znalazłam na forach nie chcą sie zainstalować .Bardzo prosze o pomoc . Aspire 5612 WLMi nie wiem moze to rozszerzenie ma jakies znaczenie ?

Dodane 08.02.2009 (N) 11:33

Czy to mozliwe że tylko ja mam taki problem ? :frowning:

Zainstaluj sobie program Everest Home Edition - w zakładce Procesor Graficzny przekonasz się jaką masz kartę graficzną.

Firma Acer nie robi kart graficznych, nazwa tematu jest więc dosyć myląca, bo chodzi o laptopa:

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _5610.html

Na tej stronie znajdziesz sterowniki zarówno do XP jak i Vista (z listy wybieraj VGA)

strona którą podałeś była pierwszą jaką odwiedziłam z niej pobrałam wszystkie sterowniki i wszystkie zainstalowały sie bez problemu tylko ten do karty graficznej przy próbie rozpakowania pokazuje błąd " nieoczekiwany koniec archiwum " . program EVEREST też mam i zgodnie z instrukcją wchodze w Komputer później Podsumowanie no i tam powinno być coś takiego jak karta Video ale nie ma ! jest dzwiękowa są sieciowe ale graficznej nie ma . przepraszam za takie obrazowe opisywanie sytuacji ale naprawde sie na tym nie znam .

Dodane 08.02.2009 (N) 12:10

w zakładce procesor graficzny nie ma żadnych informacji