Sterowniki do karty graficznej ATI


(Davlasq) #1

Witam,

Mam problem, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć najnowszych sterowników do mojej karty graficznej ATI RAGE XL AGP 2X. Bez nich nie mogę ustawić odpowiedniej rozdzielczości (1440x900) i nie działa mi prawie żadna gra, ew. wyskakuje komunikat o tym że potrzebne są nowe sterowniki. Zainstalowałem wszystko co było na płycie dołączonej do monitora (mam SAMSUNG SyncMaster 923NW), ale nic nie podziałało. Czy wie ktoś może skąd mogę ściągnąć te sterowniki?


(model12) #2

Witam.Zerknij proszę tu.

http://www.google.pl/search?q=ATI+RAGE+ ... =firefox-a


(bishop85) #3

http://support.amd.com/us/gpudownload/P ... cy-xp.aspx


(Davlasq) #4

model12, szukałem w Google, i na każdej stronie był link do tej strony którą podał bishop85, ale ona mi się nie chce wczytać :frowning:

EDIT: Jednak po ok. 15 min. czekania, strona od bishopa85 się wczytała, sterownik pobieram. Mam nadzieję że będzie działał.

EDIT 2: Ściągnąłem, zainstalowałem, zrestartowałem kompa, i nic. Komputer się zachowuje jakby tych sterowników w ogóle nie było.


(bishop85) #5

A sciagnales te co Ci potrzeba bylo?? Tam byly stery do 3 kart.


(Davlasq) #6

Tak. Pierwsze było to RAGE 128 / 128 PRO, drugie do RAGE PRO, a trzecie do RAGE XL, a ja potrzebuję do RAGE XL 2x, więc ściągnąłem te trzecie. Nie wiem czemu nie działa.


(bishop85) #7

A w menedzerze urzadzen wszystko jest ok? Nie ma zadnych zoltych wykrzyknikow?