Sterowniki do karty graficznej

fiesta jak wkładam CD do kompa…to sie komp kurde wiesza…jak klikam ciagle na INSTALL GUIDE,jakos tak…wiesza mi sie :frowning:

Proszę, strona firmowa

Strona firmowa

Musisz kliknąć na “Monitor”

Trzecie od góry - “Sterownik monitora do Windows XP/95/98/2000/NT/ME”

Masz je na płycie o której pisałeś wcześniej. Zresztą nie zawracaj sobie nimi głowy. Ja np. Sterów od monitora nie instaluje. :smiley:

Linka do sterownika przesyłam ci na PW bo jest zbyt długi i nie chce się dać schować. :lol:

Nie widze tego napisu STEROWNIKI…

oskar2005 , jesli to do mojego postu, to jak klikniesz na “Monitor”, rozwinie ci się tabelka. Trzecia pozycja od góry, zatytułowana tak jak ci napisałem, jest właśnie tym. Po lewej stronie od tego napisu jest coś takiego :

To jest własnie twój sterownik.

System widows nie moze otworzyc tego pliku,aby otworzyc ten plik system windows musi wiedziec w ktorym programie zostal on utworzony… :oops: :frowning: to mi wyskkauje jak sicgane sterwonik.

Nie napis Sterowniki a Monitor :!: Info masz na PW! !!

No tak, bo to jest spakowane w formacie *.zip. Musisz to najpierw rozpakować, np. Total Commanderem.

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=3&t=4

Magik Kolega puki co ich jeszcze nie ściągnoł. Poczekajmy na info czy ściąga. :lol:

Chyba ściągnął, skoro pisze, że system Windows nie może otworzyć pliku :slight_smile:

Moja rada to nich lepiej zawoła kogoś kto ma jaką kolwiek orientacje w tym względzie bo jak widzę z postów powyżej to ta instalacja będzie trwała całe wieki. :frowning: :frowning: :frowning:

Sciaglem je i mam je na pulpicie,a jak sie rozpakowywuje? :stuck_out_tongue: tym commanderem?

Dobra chlopaki,zawolam kogos z zewnatrz bo faktycznie tu cala noc spedze…dziekuje i przepraszam za klopt.Dobranoc

Proszę bardzo. Jak bedziesz miał jednak dalej problem to zapraszamy. :smiley:

Juz nie bede truł.ale mam taka instrukcje jak zainstalowac te sterowniki do monitora,tylko za bardzo nie wiem jak klikac…moze ktos ostatni raz juz pomoze?bo srodowisko co mnie otacza zupełnie się nie zna na kompie,a widze,ze Wy sie znacie…a wiec mam taka instrukcje**:(7) Windows XP**

1. Click Start -> Setting -> Control Panel

2. Double -click the Display icon.

3. Click the Setting tab, then click Advanced…

4. Select Monitor tab, Click properties->

click Driver Tab -> Click Update Driver Tab

5. Hardware Update Wizard -> Select Install From A List or Specific Location[Advanced]

-> Click Next

6. Select Include this Location in the search -> Click Browse

-> Select the Driver in the CD ROM -> Click Next

7. The Monitor Files are copied to the Hard Drive

8. Click Finish -> Close

i co teraz??wkładam CD i co dalej?Plissss…ostatni raz pomózcie.

Zrób to tak.

Klikasz prawym przyciskiem myszy na Mój Komputer>>Właściwości>>Sprzęt>>Menadzer Urządzeń>>Klikasz na Monitory. Pojawi ci się domyślny, kliknij na nim prawym przycislkiem myszy i wybierz aktualizuj sterownik. Pojawi się kreator rób według wskazówek. Płytę miej w cd romie.

Ok juz zrobilem,no i jest to samo tzn.gra CALL OF DUTY na Win 98 miała lepszą grafikę niż na XP,czym to może być spowodowane?Obraz jest gorszy jakościowo niż na 98,może trzeba coś z netu sciagnac?ale co…??może macie jakąś poradę.? :frowning:

Pogrzeb w ustawieniach gry, podnieś detale, zwiększ rozdzielczość.

Nie wiem, czy instalowałeś patche do gry. Jeśli nie, to zainstaluj, może to coś pomoże.

Patche są tutaj

http://www.lem.com.pl/pliki00.php?plik=patch

Z listy po lewej stronie wybierz Call Of Duty 1.5, potem 1.51.