Sterowniki do karty graficznej

siema, od pewnego czasu szukam dobrych sterowników do mojego laptopa, lecz jak do tej pory miałem z tym problem, bo na sterownikach ze strony nvidii sie mocno grzeje, na innych zaś są jakieś błędy. Dlatego chciałbym was prosić zebyście podali mi link lub dokładną wersje sterowników które nie będą nagrzewać mojej karty, i nie będą miały duzo błędów.

Laptop ACER ASPIRE 5200, karta graficzna NVIDIA 7000M/610M, windows vista x64

grafa będzie się grzała w windows aero glass jeśli lapek jest słabo chłodzony, na stroie acera znajdziesz właściwie sterowniki

No własnie nie ma tam sterowników do karty graficznej, albo źle szukałem. To jest to VGA driver ?

taaaaaaak

Zainstalowałem, ale przy tych sterownikach w grach mam max 50fps zawsze było 99-100.

Proszę o pomoc :frowning:

no to spróbuj najnowszych sterowników pod tą kartę ze strony nvidii:

http://www.nvidia.pl/object/geforce_not … ta_pl.html

tylko odinstaluj stare

Niestety dalej to samo, wg. mnie powinny być jakieś starsze sterowniki, lecz które nie sciągne to wyskakują błędy przy instalacji, pokazuje że sterowniki nie są do tej karty graficznej.

te ze strony producenta laptopa są optymalne… może grałeś na zredukowanych detalach, rozdzielczości…

wszystko ustawiłem na najniższe w opcjach karty graficznej wszystko powyłączałem, nie wiem dlaczego na tych nowszych sterownikach tak mam ze jest 50fps, kiedyś zainstalowałem starsze tylko juz nie pamietam jakie, zrobiłem aktualizacje i sie zainstalowały jakieś nowe i nie moge juz tych starych znaleść.

taa jassssne a jaka to gra ?

no jasne, skoro na starych mam 99-100 fps a na tych ze strony producenta mam 50 to chyba coś nie tak prawda ?

Nadal proszę o starsze sterowniki do karty. Dzieki

3maj screeny z ustawien 3d karty moze cos zle ustawione

http://img59.imageshack.us/gal.php?g=picture0029f.jpg

to są ustawienia globalne, w grze mogą być inne skoro to lapek to może jest włączona synchronizacja pozioma przy odświeżaniu lcd 50hz to było max 50 klatek reszta jest ignorowana… jakoś tak :stuck_out_tongue:

Nie wiem, nie chce sie juz nad tym rozczulac, moze ktoś podać link do starszego sterownika który będzie pasował do mojej karty? DZIĘKI !!