Sterowniki do karty graficznej

Czy może mi ktoś powiedzieć co to znaczy i czy to jest jakiś poważny problem:

beztytu322uno5.png

Zmień wersję steru na wyższą/niższą np 91.47 ,bo prawdopodobnie pracujesz na 91.31.

Dobra próbuje zainstalować stery z płytki dołączonej do karty graficznej i wyskakuje mi taki komunikat:

beztytu322uzb4.png

Złączono Posta : 07.10.2006 (Sob) 10:06

Aha i gdzie moge oprócz Panelu sterowania nvidi sprawdzić jaką mam wersje sterowników??

Najpierw odinstaluj stare oprogramowanie i stery karty - wszystko w linku,możesz użyć programu z linka.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

restart kompa i uruchamiasz kartę na sterze systemowym XP.

Sciągasz ster i instalujesz.

Ster

Na końcu po restarcie kompa z uruchom komenda dxdiag i zrób testy.

Usunołem wszytkie sterownki nawet klucze w rejestrze a komunikat jest niezmienny! !!

Złączono Posta : 07.10.2006 (Sob) 10:38

Aha jeszcze jedno przedchwilą to sprawdziłem ten problem pojawia się jednynie przy wersji sterownkiów 91.47 bo przy np. 91.31 czy jakoś tak niepojawia się ten kominikat przy instalacji sterów??jeszcze nie zainstalowałem seterowników Czekam na odpowiedz??

Złączono Posta : 07.10.2006 (Sob) 10:55

Zainstalowałem sterownki 91.31 ale komunikat dalej sie pojawia!!Co mam zrobić !!

beztytu322uno5.png

Mówilem najnowsze stery do mojeje grafy to 91.47 ale kiedy próbuje je zainstalować pojawia się taki komunikat

beztytu322uzb4.png

TAk wiec postanowiłem podporządkować się pod zadanie jakie powiedział JNJN ale to nic niedało bo wszytko działo się tak samo. Mam niedawno kupiną grafe więc sterownki na płytce instalacyjnej są najnowsze 91.47…a to kolejny problem według mnie wynikający także przez sterownki do karty.

Oto przykład grafiki(ciemnej grafiki) w znanej grze komputerowej Bitwa o Śródziemie dwa:

beztytu322uhd8.th.png

według mnie jest zbyt ciemnna :evil: Czy ma ktoś blade pojęcie co jest z moimi sterownikami albo niedaj boshe z kartą grafiki…Moja karta to GeForce Galaxy 7600GS 256MB DDR2