Sterowniki do karty grafiki i muzycznej

Mam zintegrowaną kartę dzwiękowa z płytą główna

Nazwa płyty głównej Foxconn 915A01-P/915A03-P/915P7AC musialem wgrać ponownie system lecz nie posiadam sterowników do karty graficznej i dżwiękowej.Z grafiką sobie poradziłem ale mam problem z dżwiękiem.

Czy ktoś mi pomoże i poda jakąś stronkę skąd moge je ściągnąć?

sfinx131 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Najpierw pobierz i zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

P.S. W razie problemów z instalacją sterowników do karty dźwiękowej zainstaluj najpierw poprawkę Microsoftu do kart dźwiękowych HD -> UAA KB888111, a dopiero potem sterowniki do karty dźwiękowej.

Zainstalowałem wszystko wg Twojej instrukcji i po załadowaniu sterowników do karty dżwiękowej pokazuje się komunikat “Microsoft Bus driver should be loaded in your system before instaling Realtek HD Audio Driver !” Nie wiem co to znaczy ,ale po zaakceptowaniu wyskakuje okienko ,żeby ponownie uruchomić komputer.Po ponownym uruchomieniu nadal nie działa dżwięk.

masz dobrze podłączone głośniki?

PS. ale żeś nazwę tematu poprawił :x

Głośniki sa dobrze podłączone

sfinx131 , pobierz i zainstaluj Microsoft UAA Bus Driver. Po instalacji tej poprawki powinna zostać wykryta karta dźwiękowa.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej.

zmień w biosie z HD Audio na AC97… i zainstaluj sterowniki realtek :wink: powinno pomóc

sfinx131 ,

Jeżeli sądzisz, że nowy tytuł tematu jest tym konkretem, to jesteś w błędzie.

Temat nie ląduje w Koszu, bowiem coś zmieniłeś - dostosuj jednak tytuł zgodnie z zaleceniem - wykorzystaj tu TEMAT POMOCNY

Więcej uwag w tym wzgłędzie nie będzie.

Jeszcze jedna uwaga - stosuj się jednak do zaleceń określonych w temacie

viewtopic.php?f=5&t=213590

************

_____________________

Tu masz stronkę http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl i poniżej jest Automatyczne wykrywanie sterowników. Ale żeby ci wykryło musisz to uruchomić w MS Internet Explorer 6 lub nowszy (musisz chwilkę poczekać ok. 5 sek.). A jak tam się nie uda to próbuj w innej np. Mozilla Firefox. Pozdrawiam.