Sterowniki do Karty URST 1336

Potrzebne sterowniki do tej karty i do czego ta karta służy koledzy daje linka jak ona wyglada http://www.hightechoutpost.com/Toshiba- … T-1336.htm nie mam pojęcia do czego ona jest a mam laptopa Toshiba Satelita A10

Jest to prawdopodobnie ten sterownik (stawiam, że masz Windows XP): KLIK! .

a do czego ta karta jest. Mam xp

Z tego co jest napisane w aukcji - jest to faksmodem. Jest to rodzaj modemu, który umożliwia przesyłanie i odbieranie faksów po linii telefonicznej. W większości przypadków służy również jako zwykły modem.

jako zwykły modem czyli do neta czy jak

Dodane 14.04.2013 (N) 12:42

powiedz mi ile mogę dostać za tego lapka

Pamięć systemowa Standardowa : 256 MB

Możliwość rozszerzenia do : 1,024 MB

Technologia : DDR RAM

Dysk twardy Pojemność : 40 GB

Certyfikat : SMART

Obrót napędu : 4,200 obr./min

Stacja dysków CD-RW/DVD-ROM Maksymalna szybkość : 24-krotna (CD-ROM), 24-krotna (CD-R), 10-krotna (CD-RW), 8-krotna (DVD)

Karta graficzna Typ : 852GM

Ilość pamięci : 16-64 MB

Typ pamięci : DDR-RAM (UMA)

Jak ktoś ci da za niego chociaż 100zł to będzie dobrze.

a za 250 nie pójdzie. babka moja kupiła go w komisie za 350 i to bez karty wifi i był dysk walnięty ja od kumpla chce 260 bo za dysk dałem 60zł

Gratuluję babci rozsądku. Taki sprzęt nie ma już wartości rynkowej.

260 za laptopa ze starym Celeronem na pokładzie, 256MB pamięci RAM i 40GB dyskiem to dość dużo. Faktycznie. Max dałbym 100-130zł za niego. A Twoja babcia zwyczajnie za niego przepłaciła.

Ja dołożyłem ramy jest 368 mb włóżyłem dysk twardy karte wifi oraz stacje dysku dvd procesor ma 2,20 GHZ

Nie zmniejsza to faktu, że jest to już dziadek. Zachowaj go lepiej dla potomnych, bo raczej niewiele na nim zarobisz :P. Ostatnio na alledrogo taki sam, tylko niekompletny “poszedł” za 53zł, więc wnioski pozostawiam Tobie.

Spoko. Sprzedam go za 160zł więcej nie wezme. Poszukuje sterowników do karty wifi to jest opis z karty wifi: R-Larn-04-0327

AR5BMB5 PA3458U-1MPC WLL3092(MOW-LF) Atheros tak pisze na tej karcie wifi

Sterownik http://sendfile.pl/303368/xp3264-10.0.0.216-whql.zip (instrukcja instalacji)

to jest karta wifi a nie do dźwięku mi dajesz sterowniki

Na obrazkach jest tylko przykład, chodzi o pokazanie samej zasady. Dla każdego sprzętu robi się podobnie (jak nie identycznie).