Sterowniki do karty video Radeon 9550


(Paulina Kuklinska) #1

Witam! Mam taki problem zrobiłam ostatnio format nie mogę teraz zainstalować sterowników do karty video Radeon 9550. Podczas instalacji wyskakuje mi komunikat, że sterowniki są niekompatybilne z urządzeniem, a niby wszystko się zgadza rodzaj sterowników, system operacyjny. Inna wersja tych sterowników niby się zainstalowała, ale i tak grafika nie jest poprawna i nie można przez to zainstalować sterowników monitora. Chciałabym jeszcze powiedzieć ,że przed formatem miałam sterowniki ATI i działały bez problemu.

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co robić :frowning:


(Kuczkowiak) #2

Proponuje zainstalować sterowniki Omega.Przed instalacją tych sterowników usuń wszystko co zainstalowałaś wcześniej.

http://www.omegadrivers.net/index.php?o … Itemid=132


(Paulina Kuklinska) #3

Instalowałam już te sterowniki i nic to nie dało :expressionless:


(Kuczkowiak) #4

Czemu nic nie dało?

Jak pojawia się informacja że instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem Windows , to klikasz na kontynuuj , czy na zatrzymaj instalacje?


(djl) #5

do Xp: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13〈=English polecam, nie warto instalować starszych


(Paulina Kuklinska) #6

Z tymi też próbowałam i był ten sam problem. A co do Omegi to w końcu zadziałało. Gapa ze mnie i nie zauważyłam, że jeszcze czegoś wcześniej pobranego nie odinstalowałam. Dziękuję za pomoc. :slight_smile: